Yeşilhisar’da, öğrencilerin karne heyecanı

Yeşilhisar’da 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı ilk dönemi karnelerin dağıtıldı. Yeşilhisar ilçe kaymakamı Fatih bayram,  ilçe Belediye Başkanı Halit Taşyapan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Çete ile Mithatpaşa Ortaokulu İmam hatip Lisesi, İmam hatip Ortaokulu ve Ziya Gökalp İlkokullarında öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Öğrencilere bir süre karnelerini dağıtan Başkan Taşyapan tavsiyelerde bulunarak ‘’ 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısı tamamlandı. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, emek veren tüm öğretmenlerimize ve velilerimize de teşekkür ediyorum. Sizlere en büyük tavsiyem yarıyıl tatilini iyi değerlendirmeniz ve kitap okuyarak geçirmenizdir.  Gençler şimdiden bir idealiniz olsun Ülke olarak sizlere ve başarıya ihtiyacımız var. Sizin gibi Öğrencilerimiz ülkemizin geleceği, istikbali ve en büyük zenginliğidir. Bugün bu sıralarda oturan evlatlarımız olarak sizler yarınların İnşaallah mimarları olacaksınız. Rabbim sizleri muvaffak eylesin.  Notları düşük olan öğrencilerimizin ise 2. Dönemde düzelteceklerini inanıyor ve güveniyorum biz Yeşilhisar Belediyesi olarak Eğitimi destekliyor bu konuda üstümüze düşen her ne görev var ise gerçekleştiriyoruz. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bir kez daha başarılar diliyorum”dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

NNYÜ Yüksek Lisans proğramlarına öğrenci alınacak

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.