Kızılay Kayseri Hastanesinden Gönüllü Kültür Kuruluşlarına Anlamlı Destek

Kurulduğu günden bugüne insan sağlığı ve değerini korumak için aralıksız çalışmalarına devam eden Kızılay Kayseri hastanesi gönüllü kültür kuruluşlarına verilen sağlık hizmetleri için anlamlı bir destek başlattı. Kayseri Gönüllü kültür kuruluşları derneklerinin yöneticilerini ağırlayan Kızılay Kayseri Hastanesi, bu kuruluşlara verilen sağlık hizmetlerinde indirim imkânı sunacak.

Gelişmiş Tıbbi donanım ve eğitimli personeli ile hastaların kendini güvende hissettiği Türkiye’nin en önemli hastanelerinden gösterilen Kızılay Kayseri Hastanesi Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları dernekleri yöneticilerini ağırladı. Görüşmelere Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli, Kızılay Kayseri Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Şerif Işın, Kızılay Kayseri Hastanesi Müdürü Mustafa Karadeniz’in yanı sıra Kayseri Gönüllü Kültür kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

Misafirlere hasta yemekhanesinde yemek verildi. Yemek duasında tüm Kızılaycılar ve bu dünyadan göçüp giden eski Kızılaycılara dualar edildi. Yemek sonrası Kızılay Kayseri Hastanesi ile Kayseri Gönüllü Kültür kuruluşları arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokole göre Kızılay Kayseri Hastanesi gönüllü kültür kuruluşlarına verilen sağlık hizmetlerinde indirim sağlayacak.

Kızılay Sağlık Grubu bünyesinde 2019 yılından itibaren faaliyetlerine devam Eden Kızılay Kayseri Hastanesi hastaların kendini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda, kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta-çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Kızılay Kayseri Hastanesi, Türk Kızılay’ın bir iştiraki olup, Kızılay Sağlık Grubunun işlettiği hastane ve tıp merkezlerinden biridir.

OK BURCUNDA KEMAL TEKDEN KONFERANS VERDİ

Çay&Simit Söyleşi programımızın bu haftaki konuğu olan Kemal Tekden, ‘İnsanın Sırrı’ konulu söyleşisiyle gönüllülerimizle buluştu. Gençlerin sorularını cevaplayarak sohbet havasında keyifli vakit geçirdi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Çocukların gelişiminde ‘Temiz Beslenme’nin önemi

Çocukların gelişiminde ‘Temiz Beslenme’nin önemi Son dönemin popüler kavramı “temiz beslenme” hakkında değerlendirmelerde bulunan Humm …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427