Kayseri’de Asayiş..

*Kocasinan ilçesi Mobilyacılar Sitesi Küme Evleri’nde bulunan bir  inşaatta iskeletten düşen 58 yaşındaki O.K. yaşamını kaybetti.

*Melikgazi ilçesi Belsin bölgesinde  İsmail Erez ile Hasan Esat Işık  kavşağında yaya olarak yürüyen İ.C. otomobili ile seyreden E.Ö. tarafından pompalı tüfekle vuruldu.  E.Ö. kaçtı. Önceki günde Eren Yıldırım Bulvarı’nda yürüyen E.M.  yine araçtan ateşlenen silahla vurulmuştu.

*Kayseri’de Emniyet Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro amirliği,  ‘Resmi Belgede Sahtecilik’ ve ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ ile 5 araç ve bir 1 dorseyi çenç  yapılarak  vatandaşların 1 milyon lira zarara uğratıldığı ortaya çıktı.

*Emniyet Hırsızlık Büro Amirliği ile Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri,  6 farklı hırsızlık olayına karışan 3 kişiyi gözaltına aldı.

*Kocasinan ilçesi Oymaağaç mahallesinde bulunan bir keresteciler sitesinde bir işyeri yandı. Olaylarla ilgili soruşturma ve operasyonlar devam ediyor.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Otobüs terminali ve tren garında operasyon: 6 kilo 430 gram uyuşturucu ele geçirildi

Kayseri Emniyeti, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şehirlerarası otobüs ve trenle uyuşturucu getirenlere yönelik …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427