CHP Kayseri İl Başkanlığında buruk bayramlaşma

CHP Kayseri il başkanlığı tarafından parti binası önünde gerçekleştirilen  geleneksel bayramlaşma,  il başkanı  Feyzullah Keskin’in  ani ölen oğlu Hüseyin Keskin nedeniyle buruk kutlandı.

Bayramlaşmada babası İbrahim Genç’in elini öpen CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, buruk bayram kutladıklarına dikkat çekerek, İsrail’in Gazze’deki Filistinlilere karşı barbarca saldırılarına dikkat çekti ve artık bu katliama sessiz kalınmamasını ve ‘dur’ denilmesini istedi.  Genç ‘Belediye başkanlarımız, il ve ilçe başkanlarımız, yöneticilerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, vatandaşlarımız ve partilerimiz ile birlikte bayramlaştık. Ramazan Bayramı’nın ülkemize barış, huzur ve refah getirmesini diliyoruz. 31 Mart’ta Türkiye’ye getirdiğimiz baharın etkilerini vatandaşlarımızın yüzündeki gülümsemelerde görüyoruz.  ”2 Haziran’da seçimlerin yenileneceği Pınarbaşı ilçemizde Deniz Yağan’ın kazanacağına inancımız tamdır. Bu güvene, mutluluğa layık olacak Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında bu baharı tüm Türkiye’ye yayacağız’ dedi.

CHP Kayseri İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış’da partilerinin son yerel seçimlerde Türkiye’de birinci parti olduğunu, Pınarbaşı ilçesinde seçimi bir kez daha kazanmak için çalışmalarının son hızla devam ettiğini belirtti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

MHP’Lİ ÖZDEMİR’DEN PINARBAŞI’NA 2 AYRI MÜJDE

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Pınarbaşı Terminal ve Ticaret Binası Projesi’nin …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420