İYİ PARTİ BÜNYAN TEŞKİLATI SİNAN ATEŞİ UNUTMADI!

İYİ PARTİ BÜNYAN İLÇE BAŞKANLIĞI SİNAN ATEŞ İÇİN DUALAR ETTİ ERHAN ÖZHAN “ADALETİN YÜCELMEDİĞİ YERDE ZULÜM YÜKSELİR”

İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı ve Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erhan Özhan, dün akşam Regaip Kandili Vesilesi İle Bünyan Hamidiye Camiinde Kur’an Tilaveti ve Mevlidi Şerif okunmasının ardından Sinan Ateş’in manevi hatırasının yaşatılması adına bir program düzenledi.

Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu vefat eden Doç. Dr. Sinan Ateş anısına İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanlığı tarafından Hamidiye Camii’nde anma programı düzenlendi. Regaip Kandili vesilesiyle Bünyan Hamidiye Camiinde Kur’an Tilaveti ve Mevlidi Şerif okutulmasının ardından İYİ Parti İlçe Başkanlığı tarafından ilçe halkına kandil simidi ve lokum ikramında bulunuldu.

İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erhan Özhan, program sonrası yaptığı açıklamada; “Sinan Ateş’in manevi hatırasının yaşatılması ve ruhunun şad olması için duada ve ikramlarda bulunulduğunu, programın bir diğer maksadının ise Sinan Ateş için adalet arayışına katkı sunmak olduğunu” ifade etti.

Özhan yaptığı açıklamada “Adaletin yücelmediği yerde, zulmün yükseleceğini; adaletin yücelmesi için de Sinan Ateş’in katillerinin yakalanarak hukuk önünde hesap vermesi gerektiğini” belirtti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

AYDINLANMA DEVRİMİNDE 3 ÖNEMLİ YASA 100 YAŞINDA

ADD Kayseri Şube başkanı Haluk Bilgesay, Aydınlanma devriminde 3 önemli yasanın 100 yaşında olduğuna dikkat …