İSVEÇ YÖNETİMİNİ PROTESTOYA DAVET EDİYORUZ!

Terör örgütü PKK/YPG yandaşları 6 ay kadar önce İsviçre’de yaptıkları gösteride Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın başına silah dayayan bir afiş asmışlardı.
Bugün ise aynı terörist güruhlar Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı temsilen bir maketi ayaklarından asarak hakaretler savurmuş, Türkiye’yi küstahça tehdit etmişlerdir.
İNOSAM olarak şiddet, alçaklık, sefillik ve teröre açıkça teşvik içeren bu gösteriye izin veren İsveç yönetimini protesto ediyor, gerekli adli ve idari süreçleri ivedilikle başlatmasını bekliyoruz.
İsveç yönetiminin uluslararası hukuktan kaynaklanan sorumluluklarını yerine getirmesini, kanlı terör örgütünün propaganda eylemlerine son vermesini ve terörle mücadelede uluslararası iş birliğine katkı sağlamasını bekliyoruz.
PKK/YPG mensupları ve destekçileri tarafından düzenlenen gösterilerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun şahsında kadim devletimiz Türkiye Cumhuriyetine ve necip milletimize hakaret, tehdit ve şiddetle kastedilmesine karşı tüm vatandaşlarımızı tepki vermeye ve protesto etmeye davet ediyoruz.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a yapılan bu hakaret ve tehditler bilvesileyle devletimize ve yine hepimize yapılmış addedilmelidir ki hakikatte budur.
Bu itibarla parti ve siyasi görüş ayırt etmeksizin tüm vatandaş ve soydaşlarımızı İsveç yönetimini protesto, PKK/YPG primatlarını lanetlemeye ısrarla davet ediyoruz ki gün birlik ve dirlik olma günüdür.
Bu menfur olaya münhasıran Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a sahip çıkmak, ülkemize, devletimize, milletimize, geleceğimize ve milli onurumuza sahip çıkmak demektir.
Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın hayatına kastedilmesi ve terörün, alçaklığın açıkça teşvik edilmesi, böylesi ahlaksızlıklara her daim izin verilmesi Türk milleti olarak sabrımızı taşırmıştır.
İsveç yönetiminin ve ilgili makamlarının bu alçakça aleni suç karşısında atacağı adli ve idari adımlar, İNOSAM olarak tarafımızca ve mensuplarımızca yakinen ve titizlikle takip edilecek olup protestolarımız ve girişimlerimiz devam edecektir.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

ÖNCELERİ TENKİT, ŞİMDİLERDE TAKDİR EDİLEN BİR KURULUŞ: HOLLANDA TÜRK İŞADAMLARI DERNEĞİ: HOTİAD

İlhan KARAÇAY yazdı: Başlangıçta ciddiye alınmayan, ehil ellere geçtikten sonra ciddileşen ve güçlenen HOTİAD, bugün …