“Being Digital With English” projesi

Dadaloğlu Şehit Osman Aydın İmam Hatip Ortaokulu Okulu İngilizce Öğretmeni Kenan Agin, 5. sınıf öğrencileri ile “Being Digital With English” projesine katıldı.  Proje 13.03.2021 tarihinde eTwinning platformunda onaylandı ve ülkemizin 5 farklı şehrinden 7 ortaokulun ortaklığıyla çalışmalarına ve etkinliklerine başladı.

 “Being Digital With English” projesi ile İngilizce öğrenmede dijital becerileri ve okuryazarlığı geliştirmek hedeflendi. Teknolojiyi kullanmak ve yabancı dil öğrenmek 21. yüzyılın iki temel becerisi olduğu için, yabancı dil öğrenirken teknoloji ve eğitimi birleştirmeye odaklanıldı. Kenan Agin “Öğretmen ve öğrencilerle bu amaçlar doğrultusunda yaptığımız webinar sayesinde aylık yapacağımız hedeflere tek tek ulaşıldığını, öğrencilerimiz ilk defa böyle bir projede yer almasına rağmen gayet başarılı şekilde süreci tamamlayıp hem ilk dönemki konuları tekrar şanşı bulmuş hem de web 2.0 araçlarını öğrenerek kendilerine bir adım öne çıkarmışlardır” dedi ve  üç ay boyunca yaptıkları çalışmaları için öğrencilerimize ve her zaman onlara destek olan ailelerine de teşekkür ediyorum’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Göç Konuşmaları Toplantıları’nın ilki çevrim içi olarak yapıldı

Kapadokya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından Göç Konuşmaları Toplantıları’nın ilki yapıldı. Araş. Gör. …