Cinayetten 27 yıla hükümlü ile başka suçtan aranan arkadaşı bağevinde yakalandı

Kayseri Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, hakkında kasten öldürme, ruhsatsız silah bulundurma, güveni kötüye kullanma, hükümlü ve tutuklunun kaçmasından 27 yıl 8 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası olan C.B.’yi  karadan ve havadan yapılan takiple kaldığı bağevinde kıskıvrak yakaladı. Aynı bağevinde bir başka suçtan aranan D.B.’de gözaltına alındı.

Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği, 2019 yılından bu yana firari olan, işlediği suçlardan dolayı  hakkında 27 yıl 8 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan C. B.’nin Hacılar ilçesi Akdam Mahallesinde bulunan bir bağ evinde sakladığını saptadı. Bunun üzerine, Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığından alınan  arama kararı ile İHA Büro Amirliğince Drone ile havadan destekli olarak , Özel Harekat Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Melikgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine bağlı Araştırma ekipleri ile  operasyon yaptı.

Operasyonda C.B.  yakalandı. Ayrıca yapılan aramada bir adet pompalı olarak tabir edilen av tüfeği ve tüfek içerisinde atışa hazır vaziyette fişekle birlikte toplam 5 adet fişek ele geçirildi. Yakalanan diğer şahıs  D. B. nin de Melikgazi Aile İçi Bürosunca arandığı  ortaya çıktı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Çocuğuna ölmesi için ilaç ve sigara içiren anne Kayseri’de yakalandı

Bugün İngiltere’de çalışan T.Ö. ile Muş’ta imam nikahı kıydıktan sonra birlikte yaşarken kocasının yurtdışına gitmesi …