SP: Tencereden dert pişsin değil aş pissin

Saadet Partisi İl Başkanlığı, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ülke gündemi ve şehrin sorunları görüşüldü.

Görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Baki Coşkun, “  Bugün Begüm Başmısırlı Hanımefendi ve yönetimini misafir ettik. Kendileri ile verimli bir sohbetimiz oldu. Özellikle yeni anayasa çalışmaları ve Pandemi kısıtlamalarını konuştuk. Pandemi döneminde malumunuz olduğu üzere uzun süreli kapanmalar oldu. Bu durum esnaf üzerinde ciddi etkiler bıraktı. Geçim darlığı arttı. İnsanlarımız zor günler geçirdi. İstihdam ve işsizlik sorunları büyük boyutlara ulaştı. Böyle bir süreci tekrar yaşamak istemiyoruz. Enflasyon zaten almış başını gitmiş durumda. Satmak için mal almak bile çok zor. TÜİK verilerinin inandırıcılığı kalmadı. Her kesimden insan bunu artık görüyor. Gerçekler açıklanır ise insanların devlete olan güveni artacaktır. Bizler artık istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

MHP il ve Kayseri Birleşik Kafkasya Derneği Başkanlarından Çağan’a ziyaret

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKAN ÇAĞAN’A BİRLEŞİK KAFKASYA DERNEĞİ VE MHP İL YÖNETİMİNDEN TEBRİK ZİYARETİ MHP …