Mustafa Kızılkan ve Zülküf Arslan annelerini kaybetti

Kayseri Büyükşehir belediyesi İtfaiye Daire başkanı Mustafa Kızılkan ile Gelecek Partisi il başkanı avukat Zülküf Arslan  annelerini kaybetti.  Mustafa Kızılkan’ın annesi Ruziye Kızılkan Hulusi Akar camiinde kılınan cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlandı. Kızılkan ‘ Acılı Günümüzde Cenazemize Katılım Gösteren, Sosyal Medya Aracılığıyla ve Telefon Açarak Acımıza Ortak Olan Tüm Dostlara Kızılkan Ailesi Olarak Teşekkür Ederiz.Yoğunluktan Dolayı Dönüş Yapamadığım Telefon ve Mesajlarınız İçin Anlayışınızı İstirham Ediyorum. Allah Cümlesine Rahmet Eylesin, Mekanları Cennet Olsun inşaallah Selam ve Dua ile… Allah’a Emanet Olun’dedi.

Öte yandan Gelecek Partisi Kayseri il başkanı avukat Zülküf Arslan’da annesi  Zülfiye Arslan’ı kaybetti. Zülfiye Arslan’ın cenazesi  Elazığ’ın Maden ilçesi  Merkez camiinde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Ruziye Kızılkan ve Zülfiye Arslan’a Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Türkiye’de doğuşta beklenen yaşam süresi 78,6 yıl oldu

Yeni doğmuş bir bireyin mevcut ölümlülük risklerine maruz kalması durumunda yaşaması beklenen ortalama yıl sayısı …