KESOB’a yeni hizmet binası geliyor

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, seçim vaatleri arasında yer alan yeni hizmet binası sözünü yerine getiriyor.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır konuyla ilgili yaptığı değerlendirmesinde, yeni hizmet binası için arsanın ve tapunun alındığını açıkladı. Başkan Odakır, “Esnaf ve sanatkârlarımıza yakışır bir şekilde yeni bir hizmet binası yapmak için çalışmalar yürütüyorduk. Konu hakkında önemli bir mesafe katettik ve binamızı yapacağımız arsayı ve tapumuzu almış bulunuyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TOKİ’mizin yetkililerine ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Son olarak Başkan Şeyhi Odakır, yeni hizmet binasının yapımı için gerekli çalışmalara yakında başlayacaklarını ifade etti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

“ZAM YAPMAYIN, FIRSATÇILARA PRİM VERMEYİN”DİYEN GÜLSOY : ÇANAKKALE RUHU İLE YARALARIMIZI SARACAĞIZ  

Kayseri Ticaret Odası’nın (KTO) Mart ayı olağan Meclis toplantısı “Deprem ve Ekonomik Etkileri” ana gündemi …