HEDEF ERCİYES’İN 2. SAYISI ÇIKTI

Bir okul dergisinden daha ötesi. Hedef Erciyes kültür hayatımıza katkılar sunuyor

Özel Erciyes Koleji’ni bünyesinde bulunduran Erciyes Eğitim Kurumları, Hedef Erciyes dergisi ile sadece eğitim hayatına değil kültür dünyamıza da katkı sağlıyor. 

Eğitimdeki başarısıyla marka haline gelen ve her geçen yıl bu özelliğini pekiştiren Erciyes Eğitim Kurumları, başarılı bir okul dergisini yayın hayatına kazandırdı. Erciyes Eğitim Kurumları tarafından çıkarılan Hedef Erciyes dergisi ikinci sayısında da zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. 

Özel Erciyes Koleji’nin başarılı eğitim kadrosu ve Erciyes Eğitim Kurumlarına katkı sunan eğitim gönüllüsü hayırseverlerin de tanıtıldığı derginin son sayısında Özel Erciyes Koleji Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lisede gerçekleştirilen faaliyetler, Robot Olimpiyatları ve Estonya’da yapılan Robotex 2021’de elde edilen dünya derecesi, Avrupa Birliği ile yürütülen projeler, Mastercook etkinliği ve daha pek çok faaliyet ve başarıya ilişkin bilgiler yer alıyor. Dergide; Türkiye Özel Okullar Derneği’nin Özel Erciyes Koleji ev sahipliğinde Kayseri’de yapmış olduğu İç Anadolu Bölge Toplantısı ve yine Erciyes Koleji’nin ev sahipliği ile Türkiye’nin önemli isimlerini buluşturan TEDx toplantısına da yer veriliyor. 

Hedef Erciyes Dergisi’nde ayrıca Erciyes Koleji öğrencilerinin üretken ve sosyal bireyler olmasına katkı sağlayan atölye ve kulüpler arasındaki Doğal Taşlar ve Mineraloji Kulübü ile Kültürel Miras Atölyesi de bu sayıda okuyuculara tanıtılıyor. Dergide; basketbolda milli takımların en önemli altyapısı haline gelen ve Anadolu Efes, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi kulüplere oyuncu gönderen Özel Erciyes Koleji’nin bu başarısı ve hedefleri de yer alıyor. Hedef Erciyes dergisinin ikinci sayısında eğitim hayatımızın yanı sıra kültür dünyamıza da katkı sunan önemli makaleler de bulunuyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Eğitim ve öğretim yılı sona erdi, karneler dağıtıldı, faaliyetler yapıldı

KAYMEK’TEN MUHTEŞEM YIL SONU PROGRAMI Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve …