KANKA çocuk şenliğinde maskeler atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Talas Belediyesi, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve KBB Spor A.Ş. katkıları ile düzenlenen “I. KANKA Çocuk Şenliği” etkinliği büyük katılım ile gerçekleştirildi. Etkinlikte, kanseri yenen 30 çocuk maskelerini attı.

Paraşüt iniş alanındaki etkinlikte, Spor A.Ş. Etkinlikleri, Sihirbaz Gösterisi, Maske Atma Töreni ve Konuşmalar, Spor A.Ş. Zumba-Step Gösterisi, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün kurduğu alanda, gün boyunca gençlik aktiviteleri yapıldı. 500. nakili başarı ile yaptıklarını belirten Kansere Karşı Birlikte Derneği (KANKA)  Başkanı Musa Karakükcü, derneğin kanserli çocukların tedavisini daha kolay şartlarda yapmaları için kurulduğuna dikkat çekti. Bu etkinlikteki amacı, iyileşen çocukların maske atarak topluma karışmak olarak açıklayan  Karakükçü, ‘Bu etkinliği her yıl yapmayı, bunu bir şenlik haline, KANKA Çocuk Festivali haline getirmeyi planlıyoruz. 30’a yakın çocuğumuzun tamamı tedavisi bitmiş, iyileşmiş ve aradan da belli bir süre geçmiş, şimdi de maskelerini atıp normal birey gibi hayatlarına devam edecekler” diye konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kumsmall Avm’de ‘Eğlenceli Bir Anlatımla Hayatımız İletişim’

Kayseri Valiliği himayesinde Kumsmall Avm işbirliği ile düzenlenen ‘Eğlenceli Bir Anlatımla Hayatımız İletişim’ konulu söyleşi …