Dursun Ataş: Suriyeliler ülkelerine geri gönderilmezse Milli güvenlik sorunu yaşanacak

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ: ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK ‘MÜLTECİ CENNETİ’ DEDİKLERİ ÜLKEMİZE KOŞAR ADIM GİRİYORLAR
-MÜLTECİLER, RAHAT DURMUYOR, GELDİKLERİ İLK GÜN BULUNDUKLARI HER YERDE HUZURU BOZUYOR
-ÖZELLİKLE DE, SURİYELİLERLE YAŞANAN PROBLEMLERİ BÜYÜK BİR KAYGIYLA TAKİP EDİYORUZ
-ŞEHRİM KAYSERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BÜTÜN ŞEHİRLERİMİZDEN KONUYLA İLGİLİ ŞİKÂYETLER GELİYOR
-SINIRIMIZ KONTROL ALTINA ALINMAZ VE ÜLKEMİZDE YAŞAYAN SURİYELİLERİN ÜLKELERİNE GERİ DÖNÜŞÜ SAĞLANMAZSA ÜLKEMİZ EN BÜYÜK MİLLÎ GÜVENLİK SORUNUYLA KARŞI KARŞIYA KALACAK
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, mültecilerin elini kolunu sallayarak Türkiye’ye koşar adım girdiklerini belirterek, bu konuda AKP iktidarını uyardı. Kayseri başta olmak üzere birçok ilde vatandaşların bu konudan şikayetçi olduğunu dile getiren Ataş, “Ülkemize elini kolunu sallayarak giren bu mülteciler, rahat durmuyor, geldikleri ilk gün bulundukları her yerde huzuru bozuyor.  Bütün şehirlerimizden konuyla ilgili şikâyetler geliyor” dedi. Ataş, “Sınırımız kontrol altına alınmaz ve ülkemizde yaşayan Suriyelilerin ülkelerine geri dönüşü sağlanmazsa ülkemiz en büyük millî güvenlik sorunuyla karşı karşıya kalacak” ifadeleri ile de dikkat çekti.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) ülke sorunlarına dikkat çekmeye ve vatandaşın sesi olmaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş,  bu kez de mülteciler konusunda yaşanan sıkıntılara dikkat çekti ve uyardı.
ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK ‘MÜLTECİ CENNETİ’ DEDİKLERİ ÜLKEMİZE KOŞAR ADIM GİRİYORLAR
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis’teki konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Vatandaşlarımız HES kodu olmadan birçok yere giremezken doğu sınırımızda mülteciler elini kolunu sallayarak ‘mülteci cenneti’ dedikleri ülkemize koşar adım giriyorlar. Ülkemize elini kolunu sallayarak giren bu mülteciler, rahat durmuyor, geldikleri ilk gün bulundukları her yerde huzuru bozuyor. Şehrim Kayseri başta olmak üzere bütün şehirlerimizden konuyla ilgili şikâyetler geliyor. Özellikle de, Suriyelilerle yaşanan problemleri büyük bir kaygıyla takip ediyoruz. İktidar, bir an önce mültecilere yönelik politikasını gözden geçirmeli, şehrimiz ve ülkemizin iç huzurunu bozan mültecilere yönelik ciddi tedbirler almalıdır. Sınırımız kontrol altına alınmaz ve ülkemizde yaşayan Suriyelilerin ülkelerine geri dönüşü sağlanmazsa ülkemiz en büyük millî güvenlik sorunuyla karşı karşıya kalacaktır.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

MHP il ve Kayseri Birleşik Kafkasya Derneği Başkanlarından Çağan’a ziyaret

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKAN ÇAĞAN’A BİRLEŞİK KAFKASYA DERNEĞİ VE MHP İL YÖNETİMİNDEN TEBRİK ZİYARETİ MHP …