Büyükşehir’den: Cam seyir teras, spor kursu, sabah yürüyüşü, Sarız, Pınarbaşı, deprem bölgesi ziyaret, konser, ulaşıma övgü, şoförlerle buluşma

BAKAN AKAR, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ VE MİLLETVEKİLİ ERSOY CAM SEYİR TERASI’NDA BÜNYAN’I İZLEDİ

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Valiliği ve Bünyan Belediyesi iş birliğinde Bünyan’da hayata geçirilen ‘Kayabaşı Cam Seyir Terası’ projesinde muhteşem manzarayı izledi.

16 ilçenin her birinde kırsal mahalleler dâhil dokunmadık alan bırakmamaya, merkezdeki imkânları kırsalda da hayata geçirmeye gayret gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yün el halıları, gilaburusu ve tarihi yapıları ile ünlü Bünyan ilçesindeki hizmetlerine, yenilikçi projeleriyle devam etti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Valiliği ve Bünyan Belediyesi iş birliğinde vatandaşlara Bünyan ilçesini zirveden izleme fırsatı sunan Kayabaşı Cam Seyir Terası Projesi’ni yerinde inceledi.

Kayabaşı Cam Seyir Terası ve etrafındaki park, bahçe ve piknik alanı donatılarını da inceleyen Bakan Akar ve Başkan Büyükkılıç, son durum hakkında bilgi aldı.

Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, beraberindekilerle teras üzerinde muhteşem manzara eşliğinde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

BÜNYANLILARDAN COŞKULU KARŞILAMA

İlçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam eden Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, gittikleri her ilçede olduğu gibi Bünyan ilçesinde de vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılandı.

Bakan Akar, ilçe sakinlerine hitap ederek, gece gündüz demeden çalışmaya gayret edeceklerini belirtirken, Başkan Büyükkılıç da “Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar ile birlikte Bünyan’da hemşehrilerimizle kucaklaştık. Bizleri sevgi ve ilgiyle karşılayan Bünyanlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜKŞEHİR KAYMEK’TEN SPORA VE İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYACAK BİR İLK DAHA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A.Ş. spor ve istihdama katkı sağlayacak yeni bir kursa daha imza atarak Futbol Saha Bakım Elemanı Kursu düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve şehirdeki mesleki eğitim ile kültür faaliyetlerinin adeta öncüsü konumunda olan Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), sürekli olarak ihtiyaca yönelik yeni kurslar düzenleyerek hem istihdama hem de ilgili sektöre katkı sağladığı faaliyetlerine devam ediyor.

Bu kapsamda pek çok konudaki kurslarına bir yenisini daha ekleyerek hizmet veren KAYMEK, Futbol Saha Bakım Elemanı Kursu’nu başlattı.

SAHA ÇİMLERİ GÖZETİLECEK, İSTİHDAM SAHAYA İNECEK

KAYMEK’in açtığı, saha bakım personelleri için Futbol Saha Bakım Elemanı Kursu sayesinde, futbol sahalarındaki kaliteli çim oluşumu ve sürdürülebilirlik eğitimi ile çimin on iki ay boyunca uyanık kalmasının eğitimi verilirken, öte yandan spor alanındaki sahalarda, sporun yanı sıra istihdam da sağlanmış olacak.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, GÜNE SABAH YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLIYOR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sabahın ilk ışıkları ile Ali Dağı’nda sabah yürüyüşü yaptı.

Bir doktor olarak sağlık için yürüyüşün ve sporun önemini sık sık dile getiren Başkan Büyükkılıç, bu konuda örnek olmaya devam ediyor.

Bu sabah yine Ali Dağı’nda doğa yürüyüşü yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sağlık açısından topluma önemli mesajlar veriyor.

Sabahın ilk ışıklarında Ali Dağı’nda yaptığı yürüyüş ile güne başlayan Büyükkılıç, Erciyes Dağı manzarası ile fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi.

Sabah yürüyüşünün önemini vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Her yeni güne, sabah yürüyüşü ile başlıyoruz. Hem zihnimizi hem de bedenimizi zinde tutuyoruz. Ali Dağı’nda sabah keyifli bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdim. Durup bir soluklanalım dediğimiz yerde de Erciyes’in heybetine ve ihtişamına kayıtsız kalamadım” diye konuştu.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN GÖKSUN VE ELBİSTAN’A ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘asrın felaketi’ olarak nitelendirilen depremler sonrası afet bölgesi Kahramanmaraş’ın Göksun ve Elbistan ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Büyükkılıç, deprem bölgesinde Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile de bir araya geldi.

Yüzyılın felaketi 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremler sonrası Türkiye’nin seferber olup, tek yürek olarak depremin yaralarını sararken, deprem bölgesi ve Kayseri arasında adeta mekik dokuyan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir kez daha afet bölgesi Kahramanmaraş’ın Göksun ve Elbistan ilçelerini ziyaret etti.

İlk olarak deprem bölgesi Göksun’da Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve belediye çalışanlarını ziyaret ederek kendilerine bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Büyükkılıç, belediye binasını gezerek, hem vatandaşlarla hem de personelle sohbet etti.

“AĞLAYA AĞLAYA SİZİ SEYRETTİM”

Göksunlu bir vatandaş, ‘Doktorum hoş geldiniz. Ağlaya ağlaya sizi seyrettim, alkışları verdim, çok güzel konuştunuz’ derken, Başkan Büyükkılıç da “Biz sizlerin bir parçasıyız, aynı sıkıntı, aynı sevinç, biriz. Kayseri’de 50 bine yakın misafirimiz var, başımızın tacıdır. Kayseri zaten hamiyetperver, hayırsever bir şehir, böyle güzel bir şehre hizmet etmek bizler için ibadet vesilesidir” diye depremzede vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti.

İbadet aşkı ile hizmet ettiklerini ifade eden Büyükkılıç, “Her birimiz sizlerin içinden çıkmış bir kaygunun insanıyız, koşturuyoruz. Milletvekilliği yaptım, 4 dönem Melikgazi Belediyesi’nde belediye başkanlığı yaptım, şimdi Büyükşehir’deyiz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile ibadet aşkı ile hizmet edip, dua alıyor, gönüllerde yer ediyoruz. Sizleri seviyoruz, Allah razı olsun” diye konuştu.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Başkan Büyükkılıç’ı uğurlama sırasında, “Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle bizi onurlandırmıştır, Allah razı olsun, her zaman bekleriz, teşekkür ediyoruz” diye teşekkür ederken, Büyükkılıç da ‘Bize düşen bir hizmet olursa her zaman hizmetinizdeyiz’ dedi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ELBİSTAN’DA BAKAN KİRİŞÇİ İLE BULUŞTU

Deprem bölgesindeki ziyaretlerine Elbistan ilçesi ile devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Elbistan’da Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile bir araya geldi.

Başkan Büyükkılıç, Elbistan’da AK Parti’nin Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Bakan Prof. Dr. Vahit Kirişci ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelerek kadirşinas yardımsever Kayserililerin ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın selamlarını iletti. Burada Elbistanlılara seslenen Büyükkılıç, “Sizleri ziyaret edip, dualarınızı almaya geldim, sizlerle gurur duyuyoruz. Anadolu insanı olarak inancımızın ve kültürümüzün gereği, komşuluk ilişkilerimizde insani olarak yapmamız gerekeni yaptığımıza inanıyoruz, bunların konuşulmasından dolayı üzülüyoruz, bu bizim asli görevimizdir. Biz sizlere minnettarız, sizler bizim dua kaynağımızsınız” diye konuştu.

Depremzede vatandaşların her zaman emrinde olduklarını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Bize bir emriniz olursa her zaman kardeşiniz olarak emrindeyiz. Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ise Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini ileterek, şunları söyledi:

“Onların Büyükşehir Belediye başkanları, bay bay Kemal’in depremzedelere bedava ev ile ilgili açıklamaları vardı hatırlarsanız, bize bedava ev vereceklerdi. Tekirdağ Belediyesi’nin misafiri olarak otelde konaklatılan depremzede vatandaşlarımızı ‘bize oy vermediğiniz için burayı terk edin’ dediler. Memduh ağabey, bizim ağabeyimiz. Şimdi Memduh ağabey niye geldi? Elbistanlı hemşehrilerimin acaba başka bir istekleri var mı, yaptıklarımız bu kardeşlerimize ne kadar hizmet ediyor diye onu incelemek üzere geldi. Birisi AK Parti’nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, diğeri de bay bay Kemal’in Tekirdağ Belediye Başkanı, aradaki farkımız budur.”

GÜNGÖR’DEN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de Başkan Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, “Devletimizin nasıl bir felaket yaptığını biliyoruz. Kardeş belediyelerimizden Kayseri burada sadece yardımlar değil, Memduh ağabeyimin ‘gelip bir sıkıntın var mı?’ demesi de bizim için büyük bir destektir” dedi.

BÜYÜKKILIÇ, BAKAN KİRİŞÇİ İLE BİRLİKTE TOKİ KONUTLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Ayrıca, Başkan Büyükkılıç deprem bölgesi Elbistan’da depremzedeler için hazırlanan TOKİ konutlarının inşaatını Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile birlikte inceledi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Büyükkılıç da “Verilen tüm emek, depremzede kardeşlerimizin yaralarını sarmak ve onları yuva sıcaklığına kavuşturmak için. Devletimiz tüm imkânlarıyla depremzede kardeşlerimiz için seferber, bizler seferberiz. El birliğiyle yaraları sarıyor ve vatandaşlarımızın yeniden normal yaşantılarına dönebilmesi için büyük bir gayret gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN SARIZ’A ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe ziyaretleri kapsamında Sarız’da vatandaşlar ile kucaklaştı. Büyükkılıç, Sarız ile birlikte tüm ilçeleri bağırlarına bastıklarını ifade ederek, uyum, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin en doğudaki ilçelerinden olan ve en uyumlu ilçelerden birisi olarak nitelediği Sarız’a ziyarette bulunarak, Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Sarız ilçe ziyaretinde ilçe belediye başkanı, esnaflar ve vatandaşlar ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, halkın taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Bayrak’ı makamında da ziyaret eden Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi olarak Sarız ilçesinin her zaman yanlarında yer aldığını ifade etti.

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ise, Başkan Büyükkılıç’a ‘Sizi gördüğümüze çok mutlu olduk’ diyerek, ilçeye yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ayrıca, ilçe sakinlerinin sıcak ilgisi ile karşılanan Başkan Büyükkılıç, esnafları ziyaret edip, bereketli işler diledi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN PINARBAŞI BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe belediyeleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, deprem bölgesi Kahramanmaraş’a yapacağı ziyaret öncesi Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret etti.

Pınarbaşı Belediyesi’nde personellerin yanı sıra vatandaşlar ve muhtarlarla sohbet eden Başkan Büyükkılıç, Pınarbaşı’da yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile birlikte değerlendirmelerde bulundu

Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman 16 ilçenin yanında olduklarını belirten Büyükkılıç, “Kahramanmaraş’a yapacağımız ziyaretler öncesinde Pınarbaşı Belediyemizi ziyaret ederek Menduh Başkan ile bir araya geldik. Ziyaretimiz esnasında belediyede bulunan vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla da hasbihal ettik” diye konuştu.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Uzunluoğlu ise Başkan Büyükkılıç’a tüm ilçelere olduğu gibi Pınarbaşı ilçesine yaptığı yatırım ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLİĞE ‘AHMET ŞAFAK’ KONSERİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, gençler için Ahmet Şafak’ın sahne alacağı Gençlik Konseri düzenliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları ile kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen sanatçı Ahmet Şafak’ın sahne alacağı Gençlik Konseri’nde sevilen parçalar seslendirilecek.

Genç dostu Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ve gençlerin sokakları şenlendirmesi ile birlikte etkinliklerine hız verdi. Bu kapsamda çeşitli spor aktiviteleri, sosyal etkinlikler ve mesleki eğitim ile kurs hizmetlerini gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, gençlerin ilgi duyduğu sanatçılar ile konserleri de ihmal etmiyor.

Talas Paraşüt Alanı’nda 26 Mayıs Cuma günü düzenlenecek Gençlik Konseri’nde ünlü sanatçı Ahmet Şafak sahne alacak. Sevilen parçalarını gençler için seslendirecek Şafak, Kayseri’deki gençlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Saat 20.00’de başlayacak Gençlik Konseri’ne katılım ücretsiz olurken, tüm gençler de konsere davet edildi.

BAKAN AKAR İLE BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ŞOFÖR ESNAFIYLA BULUŞTU

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Şoför Esnafıyla Buluşma’ programında, kentteki şoför ve aileleri ile bir araya geldi.

Bir düğün salonunda gerçekleşen programa, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk ve Ali Hasdal, daire başkanları ve şoförler ile aileleri katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Şoför Esnafıyla Buluşma’ programında, şehrin ulaşımında gece gündüz demeden çalışan şoförler ve aileleriyle bir araya gelen Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Sayın Bakanım, Kayseri yerli ve milli anlayışın sahibidir. Ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, devletine bağlı insanların kalesi olan bir anlayışın sahibidir. Kadirşinas esnaflarımız olarak şoför esnafı da siz nasıl dağlarda bizim güvenliğimizi sağlıyorsanız, burada esnaflarımız da bizi güven içerisinde direksiyonun başında güvenliğimizi sağlıyor. Şoför esnafıyla el ele diyoruz. Sayın Bakanımız, ülkemizin, şehrimizin gururu olan böyle bir bakanımız bizim için olmazsa olmazımızdır” diye konuştu.

Büyükkılıç, şoför esnaflarına seslenerek, şunları söyledi:

“Biz sizleri seviyoruz. Kayseri, teveccühün, ilginin, sevginin, bağrına basmaya çalışanın dualarını esirgemeyen insanların bir şehridir. O açıdan inşallah bu sevginizi, muhabbetinizi sandıklarda da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın lehine yansıtmasını beklediğimizi buradan ifade etmek istiyorum. İnşallah Kayseri’mizi ve ülkemizi daha iyi noktalara taşıma adına müreffeh konuma getirmek için ve en önemlisi ülkemizin ve şehrimizin güvenliği bağlamında siz bizim olmazsa olmazımızsınız diyoruz. Sizinle beraber değerli Cumhurbaşkanımıza Cenab-ı Allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin. Değerli ahi dosttu kıymetli esnaflarımız yolunuz açık olsun. Sağ olun var olun. Allah’a emanet olun.”

Konuşmasında “20 sene önce neredeydik, şimdi neredeyiz?” diyen Bakan Akar ise “Bu istikrar bozulmamalı, bu yürüyüş bozulmamalı, bu gidişat bozulmamalı, bu istikrar durdurulmamalı. Herhangi bir kazaya uğrarsak Allah korusun çok zaman kaybederiz. Biraz önce Ali Başkanın söylediği gibi belediye başkanımızın söylediği gibi sizlerin de çok iyi bildiği gibi hangi yollardan geçtik geldik bu günlere” şeklinde konuştu.

Ulaşım konusundaki çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Bakan Akar, hep beraber çok daha mutlu, müreffeh, sağlık ve huzur içinde yaşayacaklarını sözlerine ekledi.

BAKAN AKAR, BÜYÜKŞEHİR’İN ULAŞIM YATIRIMLARINI ÖVGÜYLE ANLATTI

Konuşmasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım noktasındaki yatırımlarına da değinen Bakan Akar, Başkan Memduh Büyükkılıç ve önceki belediye başkanları zamanında Kayseri’de ne denli büyük yatırımların gerçekleştirildiğini hatırlattı. Sözü terörle mücadeleye getiren Akar, 20 yıldan beri iğneyle kuyu kazar gibi terörle mücadele ettiklerini ve bu noktada mesafe alındığını kaydetti. Akar, bu mesafenin alınarak, zaman kaybedilmemesi için 24 Mayıs seçiminin önemine dikkat çekti.

Ülke savunması ve güvenlik noktasındaki yapılan icraatları anlatan Bakan Akar, Kürtlere karşı operasyon yaptıkları iddialarını ‘kuyruklu yalan’ olarak niteleyerek, “Türkler ve Kürtler kardeştir. Biz yüzyıllarca beraber ekmeğimiz, suyumuzu paylaştık. Kız aldık, kız verdik. Çanakkale’de beraberdik. Milli Mücadelede beraberdik, bu Cumhuriyeti beraber kurduk. Bu ay yıldızlı bayrak bizim bayrağımız, Ankara bizim başkentimiz. Dolayısıyla Türkler ile Kürtler kardeştir ve ebediyen de bu böyle olacaktır. Tek yumruk, tek yürek devam edeceğiz. 85 milyon biriz beraberiz. Bizim tek hedefimiz teröristler” diyerek savunma ile Türkiye’nin kalkınma noktasındaki icraatlarını anlatıp sözlerini sonlandırdı.

Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ettiği konuşmasında, şu ifadelerde bulundu:

“Bizler ekmeğini direksiyon başında kazanan esnaflarız. Bizleri hiçbir zaman unutmayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, değerli katılımlarınızla, Sayın Bakanım, zatlarınıza teşekkürü borç bilir nakliyeci esnafı. Hepimiz araçlarımızı yeniledik, katlılardan dolayı müteşekkiriz hükümetimize. Biz yapılan iyilikleri unutmayız, inşallah şoför esnafı olarak söz veriyoruz, yanınızdayız.”Yoğun ilgi ve sevgi ile karşılaşan Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, şoför esnafları ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Ali Dağı Mesire Alanı tadilat ve düzenleme, Erişilebilir Yaya Butonları, Germir’de şebeke hattı yenileme, Sarıoğlan’a asfalt

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile birlikte kentin …