Başkan Tok, Sarıoğlan heyeti ile istişarede bulundu

Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, MHP Sarıoğlan İlçe Başkanı Mehmet Ardıç ile meclis üyeleri Nuri Bakır ve Ahmet Uzun MHP İl Başkanı Serkan Tok’u ziyaret ederek bir süre görüştü.
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, partisinin belediye başkanları, ilçe başkanları ve meclis üyeleriyle istişare toplantılarını sürdürüyor. Başkan Tok, geçtiğimiz günde Sarıoğlan heyetiyle bir araya gelerek istişarede bulundu.
Başkan Tok’u makamında ziyaret eden Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım, MHP Sarıoğlan İlçe Başkanı Mehmet Ardıç ile meclis üyeleri Nuri Bakır ve Ahmet Uzun ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Biz büyük bir aileyiz diyen MHP İl Başkanı Serkan Tok, bugün Sarıoğlan Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız ve meclis üyelerimizle bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulunduk. Başkanlarımızdan ilçelerindeki sorunlar hakkında bilgiler aldık. Yaptıkları çalışmalarla ilgili de istişarede bulunduk. Ben belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza ve meclis üyelerimize ilçelerine yaptıkları hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum dedi. Toplantıda MHP İl Başkan Yardımcısı Ferhat Temizer’de hazır bulundu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na: Aynı sunumu sizden bizde talep ediyoruz

Saadet Partisi Melikgazi ilçe başkanı Sinan Aktaş, AKP’li Melikgazi Belediye başkanı Mustafa Palancıoğlu’na ‘Aynı sunumu …