Başkan Çopuroğlu hem ziyaret etti hem ziyaretçi ağırladı

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, gününün büyük bir bölümünü halkın arasında geçirirken, bir yandan da il teşkilat binasında ziyaretçileri kabul ediyor.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra sanayicileri de ziyaret ederek bir araya geliyor. Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerini ziyaret eden Başkan Çopuroğlu, burada işletme sahipleriyle sohbet etti. Sanayiciyi dinleyen Çopuroğlu’na ziyaretinden dolayı işletme sahipleri teşekkür etti.

Çopuroğlu, yaptığı ziyaretlerle ilgili şu bilgileri verdi; “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya çalışıyoruz. Onları dinliyoruz bizden beklentileri ile ilgili bilgiler alıyoruz. Bu ziyaretlerin bizlerin halkımıza hizmet etmesi, halkımızda bizden beklentilerini öğrenerek daha bilinçli, sonuca odaklı adımlar atmamızı sağlıyor. Bu yönüyle bizleri kabul eden, güler yüzle bizleri karşılayan halkımıza teşekkür ediyoruz. Sanayicilerimizi ziyaretin yanı sıra teşkilatımızdaki ve belediye meclisimizdeki mimar üyelerimiz ile birlikte geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kurul ve seçimlerde Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanı olarak seçilen Halil Çevik ve Yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Genç ve dinamik Başkanımız ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Ziya Gökalp Mahalle Muhtarımız Nurcan Göktaş’ı daveti üzerine ziyaret ederek mahalledeki çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Muhtarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. İl Başkanlığımızda misafir ettiğimiz Sivaslılar Derneği Genel Sekreteri Erkan Öztürk ve Dernek Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

CHP’li Arık’tan MHP’li vekillere ‘kutuplaştırma’ tepkisi, adrese teslim ihaleye de Meclis’te dikkat çekti

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK ADRESE TESLİM İHALE İDDİALARINI MECLİSE TAŞIDI: “AK PARTİNİN VİLLASI DA BALLI TAKSİSİ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.