Avukat Zeki Gümüş, CHP’den milletvekili aday adayı oldu

Kayseri’nin tanınmış avukatlarından Zeki Gümüş, uzun yıllardır birçok kademesinde hem resmî hem de gönüllü olarak faaliyet yürüttüğü Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kayseri Milletvekili aday adaylığı İçin başvuru yaptı.

Kayserili avukat Zeki Gümüş, uzun yıllar hem resmî olarak görev yaptığı hem de gönüllü olarak faaliyetlerini yürüttüğü Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kayseri Milletvekili aday adaylığı İçin parti genel merkezinde başvurusunu yaptı. Türkiye Adalet Vakfı Kurucusu ve Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri Üst Kurul Delegesi de olan avukat Zeki Gümüş, tıpkı 100 yıl önce olduğu gibi Kuvay-ı Milliye ruhu İle birlik ve beraberlik içinde Cumhuriyet’in 100. yılında, iktidar olmak hedefiyle yola çıktıklarını söyledi.
Birlik ve beraberlik vurgusu da yapan CHP Milletvekili aday adayı Zeki Gümüş, “Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı, Millet İttifakı’nı iktidar yapma inancıyla; halkımızı ve ülkemizi hak ettiği refaha ve özgürlüğe kavuşturmak üzere cesaretle, sadakatle çalışmak için Genel Merkezimize giderek 28. Dönemde Kayseri Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Ülkemize ve Kayseri’mize hayırlı uğurlu olsun.
Birlikte olacağız, ülkemizin ve Kayseri’mizin sorunlarının etkin çözümünde hep birlikte hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

AYDINLANMA DEVRİMİNDE 3 ÖNEMLİ YASA 100 YAŞINDA

ADD Kayseri Şube başkanı Haluk Bilgesay, Aydınlanma devriminde 3 önemli yasanın 100 yaşında olduğuna dikkat …