YRP’den, Kayseri tanıtım günlerine tam destek

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin 8 – 11 Aralık tarihlerinde İstanbul da düzenlenecek olan Kayseri tanıtım günleri hakkında destek açıklaması yaptı.

Bu tarz bir organizasyonun ilk olduğunu ve devamının farklı şehirlerde de yapılarak sürdürülmesi gerektiğini belirten Başkan Narin gelirin öğrencilere burs olarak verilmesini de güzel bir davranış olarak değerlendirerek şu açıklamalarda bulundu.

“ Biz herzaman ifade ettiğimiz gibi şehrimiz ve ülkemiz adına yapılan bütün yararlı hizmetlerde varız , destekçiyiz. Yapılan yanlış işlerde ise her zaman işin ve yapanın karşısındayız. İstanbul Yenikapı da yapılacak olan Kayseri tanıtım günlerini Kayserimiz için faydalı görüyor , organizasyonda emeği geçen bütün kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel teşebbüsleri tebrik ediyorum. Daha önce günü birlik yapılan tanıtım faaliyetlerinin aksine dört günlük yapılacak olan etkinlik son derece olumlu olmuş. Başlangıç için güzel bir adım olsa da ilerde İzmir , Adana gibi farklı illerde de yapılarak genişletilmesi gerektiğini düşünüyorum. Programıma uyması halinde inşallah bende o tarihlerde İstanbul da bulunup, Yeniden Refah Partisi İstanbul teşkilâtımızı da etkinliğe davet edip destekte bulunmak istiyorum. Buradan da Kayseri halkımızı etkinliğe destek vermeye ,  İstanbul da yaşayan vatandaşlarımızı etkinliğe katılıp Kayserimizi tanımaya davet ediyorum. İnşallah Huzur şehri Kayseri miz daha huzurlu günlere ve Kayseri ticaretimiz hakettiği yerlere en yakın zamanda gelir. Emeği geçenlere teşekkür ederim”

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

Hilmi Özden: Anayasa’nın 101. Maddesine göre “Bir kimse en fazla iki defa Cumhurbaşkanı seçilebilir”

Prof. Dr. Hilmi ÖZDEN Bağımsız Cumhurbaşkanı Aday Adayı Anayasa’nın 101. Maddesine göre “Bir kimse en …