Yaşlılar unutulmadı

AKP  Kayseri il başkanlığı, Ramazan bayramında özellikle yaşlıları ziyaret ederek gönüllerini aldı.  İl başkanlığından bu konuda şu açıklama yapıldı.

Bir zafir kumru gibi dokunmak gönüllere, incitmeden yarasına ortak olmak kardeşliğin, paylaşmak sırrı ile mühürlemek birliği… Mübarek Ramazan ayının ruhu ile bir olmak, tek vücut, tek yürek kalabilmek, hülasa milletin ta kendisi olmak…

İşte, AK parti Kayseri İl Başkanlığı olarak bu ruhu Kayserimizde yaşadık ve yaşattık. Mübarek Ramazan ayı boyunca sofralarda bulunamamakta gönüllerde olmaya gayret ettik, gönüller aldık.

Bu sürede, şehrimizde yaşayan binlerce ailemizin gönül misafiri olduk, sevinçlerini ve hüzünlerini paylaştık. Kaygılarını giderdik, ihtiyaçlarına çözüm bulmaya çalıştık.

Ramazan ayı boyunca da durmadık, duraklamadık. Ciğeri yanan şehit ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret ettik.

Tüm dünyayı sarsan pandemi sürecinin olumsuz etkilerini şehrimizde azaltmak için gayret ettik. Bize örnek olan liderimize has bir tutumla  “Aşk ile koşan yorulmaz” inancıyla, âşık olduğumuz şehrimize hizmet etmeye, koşmaya devam ettik.

Bu sürede hepimizin şahit olduğu gibi;Bir bakarsın meydanda iftara yetişememiş kardeşlerimize iftarlık veren İl Başkanımız, bir bakarsın gece polis devriyesi ekiplerine moral veren Belediye Başkanımız, bir bakarsın demli bir çaydan ziyade sevgisini taşıyan genç bir kardeşimiz dokundu gönüllerimize… Gönüllere seferdir bu. Bu inancın her neferi bir dua ‘da olmayı, bir gönül almayı amaç edinmiştir. Gayesi ise Allah rızasıdır. Bu inanç ve azimle devam ettik.

Mübarek Ramazan boyunca, her bir teşkilat mensubumuz ve gönül fedaileri, bir buket gül gibi bırakılır kapılara tebessüm dediler. Kadim bir dost gibi sorulur gönüllerin hatırı inancıyla Yunus’ça bir sevgi seli oluşturdular.Hamdolsun… İşte AK Parti’de Ramazan böyledir. Hep birlikte olamasakta, her gönülde yer almaktır.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Fatih Erbakan: Dünya 5’ten büyüktür ama 84 milyon da 5’ten büyüktür!

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, vatandaşın pandemide yoksulluk ve işsizlikle boğuştuğunu ama 5 imtiyazlı …