VEFA ANADOLU LİSESİ ‘BİR RENK BİR NOTA’ MÜZİK DİNLETİSİ VE RESİM SERGİSİ

Vefa Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar ve Müzik Çalışma Gruplarının hazırladığı “Bir Renk Bir Nota”  isimli müzik dinletisi ve resim sergisi etkinliği gerçekleştirildi.

Vefa Anadolu Lisesi “Bir Renk Bir Nota” isimli müzik dinletisi ve resim sergisi etkinliği Kadir Has Kongre Merkezinde yapıldı. Okul Görsel Sanatlar Öğretmeni Öznur Çalışkan Aktaş ve Müzik Öğretmeni Nihayet Sabuncu önderliğinde Eylül 2021’den bu yana hazırlanan çalışmalar sergilenmiş ve akabinde müzik dinletisi dikkat çekti. Görsel sanatlar alanında çalışma yürüten öğrencilerimiz 24’ü tuval olmak üzere 50 farklı çalışma ve 4 adet geri dönüşüm çalışması hazırlandı. İl protokolünün teşrifleri ile öncelikle sergi açılışı yapıldı.

Sergi gezildikten sonra müzik alanında çalışma yürüten öğrencilerin dinletisine geçildi. İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya ve il protokolü ile  okul öğretmenleri, veliler, öğrenciler ve davetlilerin katıldığı coşkulu bir program sunuldu. Bardak ritm ve diğer ritm grubu gösterisi, bağlama grubu performansı, okul Müzik Öğretmeni Nihayet Sabuncu şefliğinde okul korosu programı ve solo performansların yer aldığı program dinleyicilerin takdiri ve beğenisini kazandı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Sanayicilerden Meslek Lisesi’ne Kayıt Yaptıran Öğrencilere Burs İmkanı

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Kayseri Valiliği ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında mesleki ve …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427