Vali Günaydın Şehitlerimiz ve Depremzedeler İçin Okutulan Mevlide katıldı

Vali Şehmus Günaydın, şehitlerimiz ile Elazığ ve Malatya’daki depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için okunan hatimlerin duasına katıldı.

Hunat Camisi’nde İl Müftülüğü koordinesinde düzenlenen programa katılan Vali Günaydın, şehitlerimiz ile Elazığ ve Malatya’da olan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için el açıp dua etti.

Yapılan hatim dualarının ardından açıklama yapan Vali Günaydın, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere Elazığ ve Malatya’daki deprem sonucu hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.

Kayseri’den Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yapılan yardımlarla ilgili konuşan Vali Günaydın, “ Kayseri Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimiz, Sanayi Odamız, Ticaret Odamız, Ticaret Borsamız, Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere tüm hayırseverlerimize Elâzığ ve Malatya’daki depremzede kardeşlerimize göndermiş oldukları yardımlar için teşekkür ediyorum. Ayrıca yine aynı iş adamlarımız bölgedeki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmak üzere kurbanlar kestiler. İnşallah kesilen kurbanları da en kısa zamanda yerlerine ulaştıracağız.” diye konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Erciyes’te Çığ Tatbikatı gerçeğini aratmadı

AFAD Kayseri İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen Çığ Tatbikatı, UMKE,112 Acil Sağlık Hizmetleri ekipleri, JAK, …

%d blogcu bunu beğendi: