Dalyan Balık Restaurant Ukraynalı Ailelerin vazgeçemediği mekan haline geldi

Kayseri’nin Sivas Caddesi üzerinde yer alan en modern ve en nezih balık restaurantlarından olan Dalyan Balık Restaurant, tatil ve kayak için Kayseri’ye gelen Rus ve Ukraynalı turistlerin vazgeçemediği mekan haline geldi.
15 günlük Kayseri tatillerinde fırsat buldukça balık sofrasında buluşmak için Dalyan Balık Restaurantı tercih eden Ukraynalı aileler lezzetli balık sofrasında keyifli saatler geçirirken objektiflere poz vermekten de geri kalmıyor.
Dalyan Balık Restaurant İşletme Müdürü Recep Şahin, kış mevsiminin en soğuk günlerinin yaşandığı bugünlerde sıcak bir ortam da lezzetli deniz ürünlerini tatmaya işletmelerine beklediklerini vurguladı.
Dalyan Balık Restaurant balık ızgara ustalarından Hüseyin Mustafa ile Davut Işık ise kar yağışı ile birlikte tezgahlarda yerini alan taze hamsinin müşteri  yoğunluğunu artırdığını sözlerine eklediler.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Çağlayan Kebap, Talas’ta Hizmete Başladı

Çağlayan Kebap Talas, Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı Halitbey Sitesi No:32/2 adresinde hizmet vermeye başladı. Çağlayan …

%d blogcu bunu beğendi: