Türkiye Genç Fikirler Birliği’nden Kızılay’a ziyaret, gençlerle buluşma

Türkiye Genç Fikirler Birliği’nden Kızılay’a Ziyaret

Türkiye Genç Fikirler Birliği Platformu Başkanı Mert Can Aslantaş, Başkanvekili Hasan Mert Çakmak ve Platform Sözcüsü Musa Çevrim Türk Kızılay Kayseri Şubesi’ni ziyaret etti.
Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Aslantaş: “Dil, din, ırk ayrımı yapmaksızın tüm insanlıktan ve dünyadan 153 yıldır yardım elini esirgemeyen koca çınarımız Kızılay’ımızı ziyaret ederek, Kayseri Şube Başkanı Sayın Cafer Beydilli ile Kızılay’ımızın çalışmaları ve gençlik nezdinde projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Elbette Kızılay gibi iyilik nezdinde toplumu buluşturan sivil toplum kuruluşları insanlığımızı ve toplumu her konuda bilinçlendiren ve insanlık duygusunu yücelten kurumlardır  ve bu doğrultuda da yardım ve iyilik duygularımızı pekiştirmektedir. Elbette ki bu tip kurumlar ülkemizin temel yapıtaşlarıdır.
Bu vesile ile Türk Kızılay Kayseri Şubesi Başkanı Sayın Cafer Beydilli ve yönetimine görevlerinde temenni ederken, Kızılay adına iyilik dolu günler diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.
Türkiye Genç Fikirler Birliği Gençler ile Buluştu
Türkiye Genç Fikirler Birliği Platformu Başkanı Mert Can Aslantaş ve yönetimi, Kayseri’de gençler ile sohbet etti.
Aslantaş, gençler ile yaptıkları buluşmalar kapsamında açıklamalarda bulundu.
Bu kapsamda Başkan Mert Can Aslantaş: “Elbette ki gençlik nezdinde bir oluşum olarak gençliğimizin her daim yanında olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu doğrultuda gençliğimizle ayak üstü sohbet etme imkanı bulduk, sorunlarını dinledik. Gençler için yapılması gereken çalışmaları birinci ağızdan takip ettik. Taleplerini, önerilerini, gerçekleştirmek istediği fikirleri dinleme fırsatı edindik. Ne yazık ki gençliğimizin gelecekten umutsuz tavrı ve ekonomik kaygıları mevcut. İnanıyoruz ki devletimiz gençliğimiz için projeler ve çalışmalar yürütecektir. Gençler, bu ülkenin geleceği; yarının şaşmaz yıldızlarıdır. Bu kapsamda bütün gençlerimize Türkiye Genç Fikirler Birliği Platformu olarak; kariyer hayatlarında başarılar diliyor, güzel bir Türkiye için gayretlerini bekliyoruz.” sözlerine yer verdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

YRP’den duyarlılık mesajı, SP’den Millet partisine taziye ziyareti

YRP il başkanı Önder Narin, enerji arzı ile ilgili duyarlılık mesajı yayımladı Yeniden Refah Partisi …