Tarihi Kayseri Lisesi’nden bir yaprak daha düştü

Tarihi Kayseri Lisesi’nin Matematik ve Fizik öğretmenlerinden, yiğit, mert, dik duruşlu, sakin görünüşü, güler yüzü, samimi ve içtenliği ile bilinen Atatürkçü çizgisinden taviz vermeyen Ali Vanlı’da aramızdan ayrıldı. Zaman zaman konuşup, anılarımızı tazelediğimiz Ali Vanlı’nın ölümü büyük üzüntü yarattı. Ali Vanlı’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim. Okulun o dönem Müdür yardımcılarından Yusuf Özmerdivenli şu paylaşımı yaptı.

“Kayseri’nin Ulu Çınarı’ndan bir yaprak daha düştü. Kayseri Lisesi’nde yıllarca beraber çalıştığımız, çok değerli arkadaşım Ali Vanlı’yı Kalp Kapakçığı ameliyatı sonrası kaybettiğmizi (21.9.2022 saat 18.00) öğrenmenin derin üzüntüsü içindeyim. Cenazesi yarın 22.9.2022 Talas da İsmail Yapıcı Camiinde öğleyin kılınacak namaza müteakip Cemil Baba Mezarlığında toprağa verilecektir. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın, mekanı cennet olsn. Vanlı Ailesinin, sevenlerinin ve Kayseri Lisesi camiasının başı sağ olsun”

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

TALAS’TA ALİ DAĞI KAMP VE KARAVAN FESTİVALİ, HACILAR ERCİYESSPOR’DA GALİBİYET

Ali Dağında yine bir ilke imza atıldı; ALİ DAĞI KAMP VE KARAVAN FESTİVALİ Talas Belediye …

Vali Çiçek Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz’ın Annesinin  Cenaze Törenine Katıldı

Vali  Gökmen Çiçek, Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Nazif Yılmaz’ın kıymetli annesi Fatma Yılmaz’ın cenaze törenine …