SP’nin Sarız kongresinde başkanlığa Sami Karabörklü seçildi

Saadet Partisi Sarız İlçe 3. Olağan kongresi Saadet partisi Kayseri İl Başkanı Avukat Baki Coşkun ve birçok partilinin katılımıyla Saadet partisi İlçe binasında yapıldı. Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Avukat Baki Coşkun “Türkiye’deki bütün il ve ilçelerde teşkilatı bulunan tek siyasi parti Saadet Partisidir. Bugün Sarız’da da başkanımızı seçip var gücümüzle çalışmalara başlayacağız inşallah.
SARIZ, ŞEHİR MERKEZİNE UZAK AMA SAADET PARTİLİLERİN GÖNLÜNE EN YAKIN İLÇELERİMİZDEN BİRİDİR
Saadet Partisi İl Başkanı Avukat Baki Coşkun “Sarız Şehir merkezine en uzak ilçelerimizden biri olsa bile Saadet Partisi olarak bizlerin gönlüne en yakın olan ilçelerimizden biridir. İnanıyorum ki seçilen İlçe Başkanımız Sami Karabörklü ve yönetim kurulu üyelerimiz, el ele verecek ve yapılacak ilk seçimde Sarız’da çok büyük başarılar elde edeceklerdir diye sözlerini tamamladı.
Tek listenin bulunduğu kongrede başkanlığa Sami Karabörklü seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise; Hicret Aydınözü, Kazım Yeşilyurt, Metin Arık, Orhan Kaya, İbrahim Kocakaya, Recep Çevik,ve Fadime Karabörklü seçildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

ASİMDER: Rusya, Erdoğan ve Aliyev’e mesaj verdi

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Rusya’nın 2.nci Dağlık Karbağ …