Yahyalılı madenci Kazım Koyuncu covid 19 kurbanı oldu, bir başka işadamı yoğun bakımda

Türkiye’nin ve Kayseri’nin tanınmış Yahyalılı madencilerinden 67 yaşındaki 4 çocuk babası Kazım Koyuncu’da  küresel salgın tehdidine devam eden ve kontrol altına alınması için kısıtlamaların getirildiği covid 19’un kurbanı oldu. Önceki dönemlerde Yahyalı İl Genel Meclisi Üyeliği de yapan  Kazım Koyuncu,Yahyalı Ticaret Odası Başkanı Ahmet Koyuncu  ve madenci Ali Koyuncu’nun da ağabeyi.

Belirlenemeyen şekilde covid 19 virüsü bulaşan  sevilen işadamı Kazım Koyuncu, rahatsızlığının artması üzerine hastanede yoğun bakıma alındı. Doktorların tüm çabasına karşın Kızım Koyuncu covid 19’dan yaşamını kaybetti.  Hayırseverliği ve iş disiplini ile tanınan Kazım Koyuncu Yahyalı ilçe mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.  Türkiye’de vaka ve ölüm olaylarında zirvede olan Kayseri’de  covid 19 vaka sayısı ve ölenlerin artması  endişe yaratmaya başladı. İşadamı Kazım Koyuncu’ya Allah’tan rahmet, ‘Koyuncu ailesi’ne, yakınlarına, sevenlerine ve iş dünyasına başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Öte yandan, Kayseri’nin bir başka tanınmış hayırsever işadamlarından F.M.’de covid 19’dan yoğun bakımda tutuluyor.

Melikgazi ilçesine Gesi Cumhuriyet Mahallesi Türker Sokakta evinde  karantinada olan 66 yaşındaki K. A.’da yakınları tarafından ölü bulunurken Kocasinan ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Bozantı Caddesi üzerindeki yorgancılık yapan 81 yaşındaki N.T.’de  evinde karantinadan çıktığı için KYK yurduna götürüldü.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

‘Engür’ ve ‘Tüfekçi’ ailelerinin mutlu günü

Cumhurbaşkanlığı İliteşim Başkanlığı Kayseri Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü  Ahmet Engür Maliye gelir uzmanı  oğlu Mehmet …