ÖZEL OKULLAR ZİRVESİ ERCİYES KOLEJİ’NDE YAPILIYOR

Türkiye Özel Okullar Derneği’nin Kayseri Bölge Toplantısı, Özel Erciyes Koleji’nin ev sahipliğinde yapılacak. 18 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan toplantıda önemli kararlara imza atılması bekleniyor. Anadolu’daki özel okullar Erciyes Koleji’nde bir araya geliyor. 18 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00’te Erciyes Koleji Konferans Salonu’nda ÖDTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Soner Yıldırım’ın  “ Her Çocuk Öğrenir ama Nasıl ?” adlı  semineri yapılacak olup Türkiye Özel Okullar Derneği Kayseri Bölge Toplantısı’na Kayseri ve çevre illerde yer alan özel okulların kurucuları ve idarecileri katılacaktır. Eğitim sektöründeki gelişmeler ve yeni eğitim öğretim dönemi için beklentilerin ele alınacağı toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ömer İnan, Türkiye Özel Okullar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Saim Meral ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Cem Gülan da iştirak edecek.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulunda 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi mezuniyet ve şed kuşanma töreni …