Müteahhit Suat Altın’dan ‘komplo’ açıklaması

Bir güzellik salonunda  çalışan yaşı küçük çırak kıza sarkıntılıkla suçlandığı, bu nedenle işyerinde saldırıya uğrayıp dövüldüğü iddia edilen Kayseri’nin tanınmış müteahhit ve işadamlarından Suat Altın bu konuda bir açıklama yaptı.  ‘Kıymetli hemşehrilerim, değerli kamuoyu’ başlığı ile yapılan açıklamada Suat Altın şunları söyledi.
Geçtiğimiz günlerde amacının ne olduğunu devletimizin ilgili birimlerinin ortaya koyacağına şüphe duymadığım bir komplo sonucunda onur ve şerefime yönelik alçak saldırılara hedef oldum.
Bu basit bir şantaj olayı ya da itibarsızlaştırma çabası gibi algılansa da etraflıca bakıldığında karanlık güç odakları tarafından kurgulanmış olduğu apaçık ortada bulunan bir oyuna geldik, komploya uğradık.
Kurulan tuzak cep telefonları ile kayıt altına alınarak kamuoyuna servis edilmiş ve yıpratma operasyonuna kamuoyu da alet edilmek istenmiştir.
Bu süreçte sosyal medya ve bazı basın kuruluşları da bu oyuna alet edilmiş, haysiyet cellatlığına çanak tutmuşlardır.
Sevgili hemşehrilerim,
17/25 olaylarından sonra şahsımın ve şirketimin aldığı tavır sonrasında karanlık güç odakları tarafından birçok tehdit ve hamleye maruz kaldım.
Ancak bu denli aşağılık bir saldırıda bulunabileceklerine hiç ihtimal vermemiştim.
Her daim devletimizin yanında saf tutmuş olmamızın intikamını bir şekilde almayı hedeflediğinden şüphe duymadığım karanlık güç odaklarına eyvallah etmeyeceğiz.
Haysiyet cellatlığı yapan komplocularla ilgili ve sonrasında yapılan yayınlarla ilgili devletimizin ilgili birimlerine gerekli bütün başvuruları yaptık.
Adli mercilerimize ve emniyet güçlerimize olan güvenimiz, devletimize olan inancımız sonsuzdurdur.
Bu süreçte dostu da düşmanı da gördük. Beni tanıyan, bilen alçak saldırı sonucu öngörüsü ile fiilen ve manen bizden yana tavır sergileyen, dualarını esirgemeyen tüm dostlarıma da sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Guardın Glass şehre renk katıyor: Avrupa office Ataşehir

Sabri Paşayiğit Architects tasarımı Avrupa Office Ataşehir, konfor mekanları ve yeşilin bol kullanımıyla ofis kulesi …