Mehmet Fatih Akdemir: İstanbul dünyanın sağlık merkezi konumunda

Hair Of İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Akdemir, sağlık turizminde İstanbul’un dünyanın en önemli sağlık merkezi olduğunu söyledi.

2013 yılında ortağıyla birlikte “Hair Of Istanbul” firmasını kuran ve firmada CEO’luk görevini üstlenen Mehmet Fatih Akdemir, hem doktor kalitesi hem de teknolojik altyapısı sayesinde ülke olarak sağlık turizminde cazibe merkezi olunduğuna vurgu yapıyor.

Türkiye’de saç ekiminin başarılı doktorlar tarafından yüksek teknoloji ile gerçekleştirildiğini vurgulayan Akdemir, “Konforlu hizmet sunumunun da katkısı ile ülkemizin bu alanda dünya çapında cazibe merkezi haline geldi” dedi.

“Tecrübeli doktor ve teknolojik altyapının etkisi büyük”

Akdemir, saç ekiminde yakalanan kalite ve başarı oranının, Türkiye’yi ve özellikle de İstanbul’u bu alanda dünyanın önde gelen merkezlerinden bir tanesi haline getirdiğini kaydetti.

Mehmet Fatih Akdemir şunları söyledi: “Saç ekiminde yurt dışından ülkemize yönelik rağbet, bu operasyonların Türkiye’de daha ucuz olmasından değil, başarılı doktorlar ve yüksek teknolojiyle bütünleşmiş olarak sunulan konforlu hizmetlerden kaynaklanıyor.”

Türkiye’nin geliri her geçen yıl artıyor

Türkiye’nin sağlık turizmi gelirinin her yıl katlanarak arttığına dikkat çeken Akdemir, “Başta saç ekimi olmak üzere bu tip operasyonlarda git gide daha çok kişinin Türkiye’yi tercih ettiği göz önüne alınırsa, bu sayı daha da artacak gibi görünüyor” diye konuştu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

DOÇ. DR. EMRE YURDAKUL: ÖNEMSENMEYEN KESİLER, FONKSİYON KAYBI SEBEBİ.. MUTFAK YARALANMALARINA DİKKAT!

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Emre Yurdakul, el-bilek kesilerinde ilk müdahalenin büyük önem taşıdığını …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420