LÖSEV-VİTAMİN DEPOSU İYİLİK MANDALİNALARI

LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı, Bakanlar Kurulu kararınca kamu yararına çalışan bir vakıftır.
Bugüne kadar sayıları 65 bini aşkın Lösemi ve Kanser hastasına bu zorlu mücadelelerine bir nebze katkı sağlamak için maddi, ayni ve sosyal destekler ulaştırırken 5 milyon gönüllüsüyle kanseri tamamen silmek için var gücüyle çalışmalar yürütmektedir. İnanıyoruz ki kanser tedavi edilebildiği gibi önlenebilen de bir hastalıktır. Bunun da en önemli anahtarlarından biri de sağlıklı ve yeterli beslenmektir.
Bu amaçla, Seferihisar’daki mandalina çiftliğimizde hiçbir kimyasal tarım ilacı, sarartan kanserojen gaz ve zehirli parafin kullanmadan yetiştirilmiş mandalinalarımızla sağlıklı beslenmenin kanserle  mücadelede önemini vurgulayan bir farkındalık hareketine başladık. Bahçeden toplanıp, ayrıştırılmasından paketlenmesine kadar tüm süreci kendi çabalarımızla ve gönüllü destekleri ile yürütmekteyiz.
Mandalinalar öncelikle Lösemi ve kanser hastası çocuk ve yetişkin hastalarımıza şifa için dağıtılmakta ve kalan kısmı ise toplu ve perakende satışlaralar ile halka arz edilmektedir. Mandalinaların satışından elde edilecek gelir yine çocuk ve yetişkin kanser hastalarımızın sağlık ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacaktır. Kampanyamızın farkındalık hedefine ulaşması, sağlıklı beslenme konusunda sesimizi  duyurabilmemiz için yanımızda olmanızdan mutluluk duyarız.Göstermiş olduğunuz destek ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.
LÖSEV, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Ümit Özer: Şiddet sarmalına dikkat çekti..Kayseri’de 2023’te 24 ölümlü, 84 yaralanmalı 75 olay yaşandı

Uİmut Çınarı Derneği Kayseri Şube başkanı Ümit Özer, Kayseri’nin İç Anadolu bölgesinde en çok olayın …