KTO’DA GÜLSOY, KTB’DA BAĞLAMIŞ TULUM ÇIKARDI, BÜYÜKSİMİTÇİ 25’DE 24 ALDI

Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Ticaret Borsası (KTB) komite seçimleri tamamlandı. Mevcut Başkan Ömer Gülsoy ve Recep Bağlamış tüm komiteleri kazanarak tulum çıkardı. KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitçi’de 25 komitenin 24’ünü almayı başardı.

Flamingo da yapılan KTB Meslek Komitesi ve meclis seçimleri 710 delegeden 610’unun 7 sandıkta 45 meslek komite üyesi, 19 meclis üyesi seçimi için oy kullandı. Seçimde, Recep Bağlamış’ın listesi komitelerin tamamını kazandı.

Dünya Ticaret Merkezinde Kısmen olaylı geçen, 41 meslek komitesinin belirlendiği Kayseri Ticaret Odası seçimlerinde ise mevcut başkan Ömer Gülsoy tüm komiteleri aldı ve rakibi  Ali Özcan’ın listesine karşı büyük başarı sağladı.

U arada Kayseri Sanayi Odası’nda (KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, odaya bağlı 25 komitenin 24’ünü almayı başardı.

Kayseri Ticaret Borsası ve Kayseri Ticaret Odası’nda yeniden seçilen ve görev alanları tebrik ederim.

KESOB Başkanı Odakır’dan oda seçimleri açıklaması

“KAZANAN KAYSERİ’MİZ OLSUN”

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, 1 Ekim 2022’de gerçekleştirilen Kayseri Ticaret Odası (KTO), Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ve Kayseri Ticaret Borsası (KTB) seçimleri hakkında açıklama yaptı. Başkan Odakır, “Yapılan seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeniden seçilen başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Kazanan Kayseri’miz olsun” dedi.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılan oda seçimleri hakkında açıklamalar yaptı. Başkan Şeyhi Odakır, aynı günde KTO, KAYSO ve KTB’nin seçimlerinin yapılmasının tarihi nitelikte olduğunu ve bir ilke imza atıldığını belirterek, bu durumun Kayseri için önemli olduğunu vurguladı.

“KAYSERİ’MİZ İÇİN ALIN TERİ DÖKMEYE GAYRET GÖSTERECEĞİZ”

KESOB Başkanı Odakır, yapılan seçimler için şu açıklamalarda bulundu: “Geçtiğimiz haftasonu, 1 Ekim’de Kayseri bir ilke şahit oldu. Kayseri’mizin önemli kuruluşlarından olan Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Ticaret Borsası’nda seçimler yapıldı. Aynı günde 3 odamız sandık başına gitti. Yapılan seçimler neticesinde Kayseri Ticaret Odası’nda Sayın Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası’nda Sayın Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Ticaret Borsası’nda Sayın Recep Bağlamış yeniden seçildiler. Kendilerini tebrik ediyor, yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. Kayseri sanayicisiyle, tüccarıyla, esnaf ve sanatkârlarıyla uyum kültürü, birlik ve beraberlik duygusuyla yine Kayseri için çalışmalarını sürdüreceğine, faaliyetlerine devam edeceğine inancımız tamdır. Bizler, Kayseri’miz için alın teri dökmeye iyi işler yapmaya gayret göstereceğiz. Yapılan seçimlerin odalarımıza ve şehrimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kazanan Kayseri’miz olsun.”

 

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANILDI

 Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 84’üncü yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi …

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84’üncü yıl dönümü ve mesajları..

KAYSERİ’DE ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 84.YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI  10 KASIM …