Kayseri’den Antalya’ya giden yolcu otobüsü yandı

Kayseri’den Antalya’ya yolcu götüren bir firmaya ait yolcu otobüsü, aşırı ısınmaya bağlı olarak tekerinde başlayan yangında büyükzarar gördü. Aksaray’ın Alayhan’ı  köyü  yakınlarında, tekerindeki yangını gören otobüs şoförü N.A. yolcuları indirdikten sonra yangın tüpü ile yangını söndürmeye çalıştı. Ancak başarılı olamadı. 38 ZA 333 plakalı yolcu otobüsündeki yangını haber verilmesi ile itfaiye ekibi söndürdü ama otobüste ciddi hasar oluştu. 40’a yakın yolcu ise  firmanın bir başka otobüsü ile yolculuklarına devam etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri’de, Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında; uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların tespitine yönelik …