Kayseri Park’ta, Sömestir Yine Eğlenceli ve Dopdolu Geçecek!

Kayseri Park AVM, 18 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında Simya Koleji işbirliğiyle birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Kampanya ve etkinliklerle her yaştan ziyaretçisine keyifli alışveriş imkanı sunan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez de yarıyıl tatiline özel dolu dolu bir program hazırladı.

18 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne ziyarete gelecek çocuklar, sınırsız eğlenceyle dönemin yorgunluğunu atacaklar. Tatilin keyfini Kayseri Park’ta doyasıya çıkaracak minikler, her güne özel olarak planlanan birden çok etkinliğe ücretsiz olarak katılabilecek.

Kral Şakir,  Kayseri Park’a Geliyor!

7’den 70’e gerçekleştirdiği etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Kayseri Park, çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği Kral Şakir çizgi filminin karakterlerini ağırlayacak. 18-26 Ocak tarihleri arasında 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seans olarak düzenlenecek etkinlikte; Kral Şakir söyleşisi, moderatörle sahne aktiviteleri, Şakir ve Necati maskot karakterleri gösterisi ve hatıra fotoğraf çekimi yer alıyor. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikâyeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovu çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Eğlenceli ve Öğretici Atölye Çalışmaları Kayseri Park’ta!

27-30 Ocak tarihleri arasında 14.00 ve 16.00 saatlerinde yapılacak olan atölye çalışmalarında çocuklar; eldiven yapım atölyesinden maske boyama atölyesi ve sihirli resim atölyesi gibi bir çok farklı etkinlikle el becerileri ile yeteneklerini geliştirerek, eğlenirken öğrenme şansı da yakalayacak.

“Nasrettin Hoca ve Küheylan” Çocuk Oyunu Kayseri Park’ta!

Zekası, bilgeliği ve hazırcevaplılığı ile nam salan Nasrettin Hoca’nın maceralarını konu alan çocuk oyunu 31 Ocak, 01 ve 02 Şubat tarihlerinde 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde Kayseri Park etkinlik alanında sahnelenecek.

 

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

“Süslü Kadınlar” Otomobilsiz Bir Pazar Günü İstiyor

2013 yılında ilk defa İzmir’de düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, 20 Eylül’de dünya çapında 150 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.