Milletvekili Aşkın Genç’ten, TDP’ye teşekkür ziyareti

CHP Milletvekili Aşkın Genç, Türkiye Değişikm Partisi il başkanı Lütfi Aslanhan ve yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu. Aşkın Genç burada şunları söyledi.

Sayın Sarıgül yıllarca CHP Siyaset yapmış çok değerli bir büyüğümüz. Yine Erzincan da çok büyük bir başarı elde ederek Erzincan Milletvekili olmuştur. Tekrar huzurlarınızda Sayın Sarıgül’ü tebrik ediyor başarılar diliyorum.  Çok örnek bir çalışma yaptı gerçekten çok muazzam bir Başarı elde etti.
Şuan da Türkiye nin her yerinde Genel Başkan Sayın Sarıgül özellikle Güney Doğu ve Doğuda çok ciddi bir çalışma yapıyor ben onun şahsi adına tüm Türkiye Değişim Partisi Gönüllerini, Üyelerini İl ve İlçe Başkanlarını Kutluyorum. Biliyorsunuz seçimin ilk turu bitti bizler CHP partisi olarak Kayseri de çok iyi başarı elde ettik. Her ne kadar meclis çoğunluğunu elde edemesekte Orta Anadolu olsun, Güney Doğu olsun belli merkezlerde çok büyük bir başarı elde ettik.
Fakat CumhurBaşkanı seçimlerinde istediğimiz oranlarda oy elde edemedik ama Sayın Erdoğan da elde edemedi.
Şimdi önümüzde 28 Mayısta ikinci Tur seçimleri var biz onu öncesinde şehrimizde her noktasında çalışmaya devam ediyoruz.
Ben biliyorum ki TDP İl Başkan Sayın Lütfi Aslanhan Bey partisi olarak sizlerde çok iyi Destekleriniz oluyor artık son 3-4 günümüz kaldı ben sizlerle beraber sahalarda yoğun çalışma temposuna girersek ülkeyi Karanlıktan Aydınlığa çıkartmak arzusunda olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Türkiye nin şiddetle demokrasi ve hukuk düzenine geçilmesi lazım . Bir takım ekonomik sıkıntılar siyasal sıkıntılar eğitimde yaşanan problemler olmasına rağmen biz bunların temel kaynağının Hukuk ve Adalet sisteminde olduğunu düşünüyorum.
Ülke Adalete ulaştığında Hukuk tekrar tesis edildiğinde bu sorunların hepsi en kısa zaman da çözülür .
Problemleri çok yakinen biliyoruz gençlerimiz burada KPSS de yaşanan sıkıntılar Mülakatlar da yaşanan sıkıntılar bunların hepsini gidermeye biz söz verdik. Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu önderliğinde eğer sizlerin destekleriyle 13.Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kılıçdaroğlu bu seçimde zaferle çıktığı takdirde bizler çıkacağına eminiz Ülkemizin Problemleri hızlıca çözüme kavuşacak.”
Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Lütfi Aslanhan’da ziyaret nedeniyle Genç’e teşekkür etti şöyle konuştu.

Millet İttifakı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13.Cumhurbaşkanı Aday gösterdiğinden itibaren TDP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül amasız ve fakatsız kesinlikle hiçbir pazarlık olmadan desteklediğinin sözünü verdi ve o günden beri TDP olaraktan İllerde İlçelerde komple Genel Merkezimizin arkasında bu güne kadar geldik ve çalışmalara devam ediyoruz. TDP biliyorsunuz 2007 yılında Türkiye Değişim Harekatı olarak başladı 2 yıl öncesinde partileşti bu güne kadar hiç seçime girmedi önümüzdeki 2024 Yerel Seçimlere hazırlanıyor ve Seçim Öncesinde birlik beraberlik halinde Genel Başkanımızın Sayın Sarıgül direktifler doğrultusunda bizlerde sizlerle birlikteyiz Genel Başkanımızı gördünüz bildiğiniz gibi Erzincan da büyük bir zafere imza attı CHP 1. Sıra Milletvekili seçildi ve Erzincan da CHP’nin oyunu % 18 puan gibi arttırdı ve Milletvekili olmakla kalmadı şuan 28 Mayıs seçimleri için Güney Doğu ve Anadolu da çalışmalara devam ediyor biz inanıyoruz ki 1.tur bitti hiçbir taraf kazanamadı olay sıfır sıfır ve ikinci turda 13.Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu seçileceğine gönülden inanıyorum aynı şekilde desteklerimiz devam edecektir. Dolasıyla Kayseri de Türkiye Değişim Partisi İl Yönetici arkadaşlar ile çalışmalara devam ediyoruz bu konuda desteğimiz sonsuz devam etmektedir .”

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

YSK yeniden seçim kararı verdi, Vali yardımcısı Tekeş belediyede görevlendirildi, Valilik, CHP ve MHP açıklama yaptı

YSK Pınarbaşı ilçesindeki seçimin yeniden yapılmasına karar verdi, Kayseri Vali yardımcısı Ömer Tekeş belediyede görevlendirildi, …