Kayseri Çevrelerinde bugün için Yerel Kuvvetli Yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü / Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, bugün (10 Haziran)  için  Kayseri ve çevrelerinde  saat 21.00’e kadar yerel kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

Uyarıda “Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün Kayseri çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Ani Sel- Su Baskını – Yıldırım- Yerel Dolu Yağışı- Yağış Anında Kuvvetli Rüzgar- Ulaşımda Aksamalar, Oluşması muhtemel risklere karşı tedbirli ve dikkatli olunması” denildi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

“65 yaş üstüne ücretsiz taşıma kalkmasın, sınırlandırılsın”

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği’nin 65 yaş üstü vatandaşları ücretsiz taşımama kararını değerlendiren Dünya Yaşlılık …