Kayseri Analig Hentbol Takımları Çeyrek Finale Yükseldi 

Kayseri’nin Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig)hentbol kadın ve erkek takımları 09-11 Mayıs 2022 tarihleri arasında Aksaray’da yaptığı Analig hentbol grup müsabakalarının ardından çeyrek finale katılmaya hak kazandı.

Aksaray’daki Analig hentbol müsabakalarının ardından erkekler grup birinciliğini, kadınlar ise grup ikinciliğini elde ettti.

Kayseri Analig hentbol kafilesinde; Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol Bölge Antrenörleri; Metin Özpeker, Levent Kaya ve Sonay Altunay, Hoca Yusuf Erdem Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Şenol Kaldırımcı ile 16 erkek ve 16 kadın hentbol sporcusu yer aldı.

Kayseri kafilesi, Aksaray’daki müsabakalardan artan süre zarfında Somuncu Baba Külliyesi ve Mescidi, müze alanı gibi tarihi ve manevi değeri yüksek yerleri gezerek fotoğraflar çektirmeyi ihmal etmedi.

22-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Niğde Merkez Spor Salonu ve 75.Yıl Spor Salonunda yapılacak çeyrek final müsabakalarına katılacak olan Kayseri Analig kadın ve erkek takımları 22 Mayıs 2022 Pazar günü saat 13:00 gerçekleştirilecek teknik toplantı ve kura çekimi için Pazar sabahı Niğde’ye hareket edecek.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

ERÜ Rektörü Kayseri Lisesi’nde, Büyükkılıç, Üniversiteli Gençlerle, Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplandı, Rektör Filistin’le Dayanışma Platformunu Ziyaret etti, Dorak Holding Kariyer Buluşması, NNYÜ’de May Fest etkinliği

Rektör Prof. Dr. Altun, Kayseri Lisesi’nde  Öğrenciler ile Bir Araya Geldi Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420