Kasaplar Odası başkanı kanseri yendi, covid 19’a yenildi

Daha önce prostat kanserini yenen Türkiye Kasaplar ve Besiciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Adnan Aydın (69) bu kez covid 19’a yenildi.

Covidr 19’u hafif grip olarak değerlendirdikten sonra durumu ağırlaşan ve 4 gün önce Kayseri Şehir Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Adnan Aydın tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Hulusi Akar camiinde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Büyükşehir Belediye başkanı Memduh büyükkılıç, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Ahmet Övüç, Kayseri Esnaf Kefalet ve Kredi kooperatifi başkanı Mustafa Alan, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Lokantacılar ve Pastacılar Odası başkanı Altan Aydemir, meslektaşları ve sevenleri katıldı.

Meslek hayatımda bir çok kez haber yaptığım Adnan Aydın’ın ani ölümü hem şaşırttı hem de üzdü. En son Anka Haber Ajansı adına  Kurban bayramında haber yaptığım Adnan Aydın’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Serbest bölgede büyüme sinyali

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Ticaret Bakanlığı Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel …