İYİ PARTİLİ ÇAKMAK: EKMEK PAHALI EMEK UCUZ

Partisinin Kayserideki en genç divan üyesi olan İYİ Partili Hasan Mert Çakmak  hayat pahalılığı ile alakalı açıklamada bulunurken şunları söyledi.

“Son günlerle gelen zamları vatandaş takip edemez oldu enflasyon canavarı market sepetlerini boş bıraktı vatandaş temel ihtiyaçlarını dahi alamaz hale geldi kısacası üretim bitti iktidar ithal politikayı destekledi. Yerli çiftçi battı çiftçi üretmek istesede pahalılıktan üretemedi mazot gübre ilaç almış başını gidiyor nasıl mücadele etsin emekçi vatandaş artık 2 öğün yiyorsa 1 öğüne düşürdü asgari ücretle geçinen ailenin durumu git gide içinden çıkılmaz hâle geldi. Şunu her zaman söylüyorum. Maaşların ne kadar olduğunu önemli değil önemli olan alım gücü zamlardan mağdur olan çoçuklarimiz bebeklerimiz var anneler babalar evlatlarina mama. Bez alamaz hale geldi acilen destek verilmesi lazım yarının geleceği çocuklar bugünden iyi şartlarda olmalı ki yarınlar güzel olsun kendileri tok asgari ücretliyi düşünen yok. Sorunları sıkıntıları biliyoruz vatandaşımızin yaninda ve yarınlarındayız sorunların bitmesine Az Kaldı”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

CHP Kayseri’den, Mazhar Bağlı hakkında suç duyurusunda bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Ümit Özer,  bir televizyon proğramında  partilerine yönelik ağır sözleri …