İSTANBUL MOBİLYA FUARI AÇILDI

Cumhuriyet tarihinin en büyük, Dünyanın ikinci büyük mobilya fuarı İstanbul’da açıldı.
Ulusal ve Uluslararası 825 katılımcının yer aldığı İstanbul Mobilya Fuarı’nın açılışını büyü bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiklerini ifade eden MOSFED Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı ve KAYMOS Başkanı Mehmet Yalçın, “Kayseri’mizden ve Türkiye’nin dört bir tarafından fuara katılım sağlayan mobilyacı sanayicilerimize hayırlı ve bereketli bol kazançlar diliyoruz.” dedi.
OSB BAŞKANI YUNUS İMAMOĞLU MOBİLYA FUARINDA
Geçtiğimiz günlerde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Başkan Yunus İmamoğlu, İstanbul Mobilya Fuarı’nın açılışına katıldı. Fuar açılışında kendilerini yalnız bırakmayan ve ayağının tozuyla fuara katılan OSB Başkanı Yunus İmamoğlu’na teşekkür eden Başkan Mehmet Yalçın “OSB Başkanımız Sayın İmamoğlu ile fuarda bulunan Kayseri firmalarımızı ziyaret ettik. Ayrıca Mobilya Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Ahmet Güleç ve sektör temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunduk.” şeklinde konuştu.
FUARCILARI KUMSMALL’A DAVET EDİYORUZ
Olumsuz hava şartlarına rağmen yabancı müşteriler tarafından fuara yoğun bir katılım olduğunu dile getiren Başkan Yalçın, “Fuara katılan firmaları ve yabancı müşterileri Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük mobilya AVM’si KUMSMALL’a davet ediyoruz. KUMSMALL’ın önemini onlara anlatıyoruz” dedi.
KAYMOS üyesi birçok firmanın fuarda Kayseri’yi gururla temsil ettiğini belirten Yalçın, “En büyük metrekareli alanlar Kayseri firmalarımızda. Kendilerine başarılar ve bol kazançlar temenni ediyorum. Ekim ayı içerisinde de Kayseri’de fuar organize etmeyi planlıyoruz. OSB Başkanımız Sayın Yunus İmamoğlu ile de burada istişaresini yaptık. Bu yıl Kayseri mobilya sektörü olarak yeni ihracat rekoru kıracağımıza hem inanıyoruz, hem de bunun gayreti içerisinde var gücümüzle hep birlikte çalışacağız” dedi.

KAYSERİ OSB, İSTANBUL MOBİLYA FUARI’NDA

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, İstanbul Mobilya Fuarı’nda Kayseri’deki mobilya sanayicilerinin açmış olduğu stantları ziyaret etti. Başkan İmamoğlu, Kayseri Mobilya Fuarı için de hazırlandıklarını söyledi. Öte yandan Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü de İstanbul Mobilya Fuarı’nda stant açtı.

BAŞKAN İMAMOĞLU: KAYSERİ MOBİLYA FUARI İÇİN HAZIRLANIYORUZ

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı’nı ziyaret ederek Kayseri’deki mobilya sanayicilerinin stantlarını gezdi. İstanbul Mobilya Fuarı’na etkin bir şekilde katılan Kayserili sanayicilerle bir araya gelen İmamoğlu, Kayseri Mobilya Fuarı için de hazırlandıklarını dile getirdi.

BAŞKANVEKİLİ YİBUR DA MOBİLYA FUARI’NDA

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Murat Yibur da İstanbul Mobilya Fuarı’nı gezerek Kayserili sanayicilerin ve Kayseri OSB’nin stantlarını ziyaret etti. İstanbul Mobilya Fuarı 30 Ocak Pazar günü sona erecek.

KAYSERİ OSB STANT AÇTI

İstanbul Mobilya Fuarı’nda Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü de stant açtı. Kayseri OSB standında Endüstriyel Tasarım Merkezi’nin başta mobilya olmak üzere farklı sektörler için yapmış olduğu tasarımlar hakkında bilgi veriliyor. Stantta ayrıca Kayseri OSB Dış Ticaret İstihbarat Merkezi’nin çalışmaları hakkında da bilgiler aktarılıyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

TUİK’ten: Konut satışları, Tarım ürünleri ÜFE, işgücü, ücretli çalışan, dış ticaret verileri

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 2022 Türkiye genelinde Nisan ayında 133 bin 58 konut satıldı Türkiye …