İSGİD’DEN SAMSUN ÇIKARMASI…

Kısa adı İSGİD olan İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği, Samsun’da ziyaretleri ve katılım gösterdiği etkinliğe desteği ile yine dikkatleri üzerine çekti.

İsgid; Badef’e bağlı Genç Bafralılar Derneğinin organize ettiği ‘’Çocuklar Üşümesin Bot ve Mont’’  kampanyasında çocuklara oyuncak ve kalem+silgi  dağıtarak Genç Bafralılar’a destek oldu.

Genel Başkanlığını İsgid Genel Başkan Yardımcımız Eren Keskin’in yaptığı Genç Bafralılar Derneği’nin 5. sini düzenlendiği organizasyonda İsgid Genel Başkanı Fatih Aşcı ve beraberindeki yönetim kurulu ekip olarak da yer aldı.

Organizasyonun özellikle 10 Kasım da olmasının vermiş olduğu duygu ile okul bahçesinde organizasyon öncesi bir dakika Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için saygı duruşu yapıldı. Ardından İstiklal Marşının okunması ile etkinlik başlatıldı.

Genel Başkan Fatih Aşcı, Genel Başkan Vekili Harun Şener, Genel Sekreter Cennet Taşdelen, Genel Sayman Taner Yiğit, Genel Başkan Yardımcıları Eren Keskin, Mehmet Yürür, Savaş Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Ecenur Altaş organizasyonda çocuklara oyuncak, kalem, silgi dağıtımı yaparken aynı zamanda çocuklarla oyun oynamayı, onlarla eğlenmeyi ihmal etmedi. Genç ve Dinamik yapısıyla her daim farkını hissettiren İsgid, konu çocuklar olunca enerjilerini çok daha fazla hissettirdi.

Organizasyon öncesi Samsun’da ziyaretlerini gerçekleştiren İsgid’in ilk durağı Samsun Valisi Orhan Tavlı oldu. Misafirperverliği ve samimi kişiliği ile İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneğini makamında misafir eden, Samsun için güzel planlarını dile getiren Sayın Orhan Tavlı ve İsgid karşılıklı hediyelerini takdim ettiler.

İsgid; Samsun Valisi Orhan Tavlı ziyaretinden sonra, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Sayın Başkan Mustafa Demir’in Samsun’da gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği projelerin, tecrübelerin, İsgid’in gerçekleştirmiş olduğu projelerin ve hedeflerinin konu aldığı görüşmedeki samimi sohbet gözlerden kaçmadı.

Ziyaretlerine Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ile devam eden İsgid, Atatürk Samsun Büstü ile hazırlanan hediyelerini takdim etti. Gerçekleşmiş ve gerçekleşecek, Samsun’a ve Türkiye’ye fayda sağlanacak projelerin konuşulduğu bu ziyaretlerde girişimci ruhunun önemini ve değerini gösterdiler.

Dolu dolu Samsun çıkarması gerçekleştiren İSGİD / İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneğinin gelecekteki diğer organizasyonları ve planları merakla beklenmeye başladı.

Bu büyük ve anlamlı organizasyonda emeği geçen İSGİD yönetim kadrosu;

Genel Başkan Fatih AŞCI

Genel Başkan Vekili Harun ŞENER

Genel Başkan Vekili Ömer Yılmaz EGE

Genel Sekreter Cennet TAŞDELEN

İdari ve Mali İşler Komisyonu Başkanı / Genel Sayman Taner YİĞİT

Kadın Çalışmaları Komisyonu Başkanı Av. Nuray Badur

Gençlik Çalışmaları Komisyonu Başkanı  Av. Arif Anıl ÖZTÜRK

Ekonomi İşleri Komisyonu Başkanı Serkan AYYILDIZ

Halkla İlişkiler ve STK İlişkileri Komisyonu Başkanı Savaş Şahin

Hukuk ve Adalet İşleri Komisyonu Başkanı Av. İsa Keskin

İnsan Kaynakları ve Eğitim İşleri Komisyonu Başkanı Dursun KAYA

Kültür, Sanat Çalışmaları ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Eren Keskin

Ticari ve Sektörel Gelişmeleri İzleme Komisyonu Başkanı İbrahim Keleş

Yerel Yönetimler ve Şehircilik Komisyonu Başkanı  Mehmet YÜRÜR

Yönetim Kurulu Üyesi Akif Aşcı

Yönetim Kurulu Üyesi Ecenur ALTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Başkaya

Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Atasoy

Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Yavuz

Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şark

Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yavuz

Yönetim Kurulu Üyesi Osman Şark

Yönetim Kurulu Üyesi Selim Güneş

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

KORSAN TAŞIMACILIK VE FAHİŞ FİYATA 23 MİLYON 453 BİN LİRA CEZA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kurban Bayramı tatili öncesi ve tatil süresince Bakanlık olarak …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420