Hulusi Akar ‘Milletimizin erdemleri’nde konuştu, İsrail’in soykırımına örnekler verdi

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Kayseri Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Erdemlerimizle Varız Projesi’ kapsamında ‘Milletimizin Erdemleri’nde konuştu,  Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı, Vali Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve bazı ilçe protokolü üyeleri ile Taş Mektep Mezunları Derneği’nin düzenlediği Öğretmenler Günü programına katıldı.

Siyonazilerin amacını ‘üniter İsrail devleti kurmak’ olarak  açıklayan ve Filistin’de yaşananların savaş değil, soykırım olduğunu tekrarlayan Akar, savaşın iki ordu arasında olacağını hatırlattı. ‘Senin tankın, topun, nükleer silahın hepsi var, peki karşıda ne var? Sapan taşı var. Dolayısıyla buradaki bir katliamdır, bu bir dehşettir, alçaklıktır, şerefsizliktir, erdemsizliktir, bu soykırımdır’ diyen  Akar ‘Avrupa Yahudilere çok insanlık dışı hareketler yaptı. 6 milyon Yahudi’yi fırınlarda katletti. Burada amaç ne? Sahildeki Gazze’yi yok etmek. Orayı böldüler şimdi, kuzeyi alacaklar. Yarın bir gün ortasını alacaklar, güneyi alacaklar. Sonrası üniter bir İsrail devleti olacak. Bunu engellemeye çalışan oradaki Filistinli kardeşlerimiz buna müsaade etmemek için gayret gösteriyorlar. Bu Netenyahu ve onun etrafındaki avanesi, bunlar siyonaziler, bebek katilleri, ellerinde bebek kanları ve bu bebeklerin kanları ve o masum insanların kanları bunların peşinde. Bunu tarih de hukuk da soracak. Bu katiller, siyonaziler hesap verecekler. Bu hainler her gün bir şeyini kaybedecek’dedi.

AKAR VE BÜYÜKKILIÇ’TAN İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar Hulusi Akar ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Kayseri’ye hizmet yolunda 16 ilçe belediyesi ile birlik, beraberlik ve dayanışmaya özel önem veren Başkan Büyükkılıç, sık sık ilçe belediye başkanları ile bir araya gelerek yerel yönetim hizmetleri alanında istişarelerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ile Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.

Türkiye’nin en büyük millet bahçelerinden Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde gerçekleşen istişare toplantısına TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar ve Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ile Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun katıldı.

Toplantıda Akar, Büyükkılıç ve ilçe belediye başkanları sayesinde Kayseri’nin yerel yönetim hizmetleri alanında geldiği noktayı ve yapılabilecek yatırımları değerlendirdi.

İlçe belediye başkanları ile istişare toplantısını değerlendiren Başkan Büyükkılıç, kadim kent Kayseri’ye güçlü bir ekiple hizmet ettiklerini belirterek, “TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kayseri Milletvekilimiz Sayın Hulusi Akar, Milletvekilimiz Sayın Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanımız Fatih Üzüm ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdik. Sevdamız, derdimiz, gecemiz ve gündüzümüz Kayseri’mize güçlü bir ekiple hizmet ediyoruz” dedi.

Toplantının sonunda TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Başkan Büyükkılıç, Milletvekili Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanı Üzüm ve ilçe belediye başkanları günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

AKAR VE BÜYÜKKILIÇ, TAŞ MEKTEP MEZUNLARI DERNEĞİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Taş Mektep Mezunları Derneği tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü programına katıldı.

Kayseri’nin üniversiteleri, kütüphaneleri ve sahip olduğu öğrenci potansiyeli ile eğitimin merkezi bir şehir olması yolunda önemli proje ve yatırımları hayata geçirirken diğer taraftan da liselerde düzenlediği kariyer günleri ile sık sık öğretmen ve öğrencilerle buluşan Başkan Büyükkılıç, öğretmenlerin özel günlerinde düzenlenen programlarda da onlarla birlikte olmaya özen gösteriyor.

Bu kapsamda TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Taş Mektep Mezunları Derneği tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü programında öğretmenlerle buluştu.

Melikgazi Belediyesi’nde düzenlenen programa, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar ve Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu ve Murat Cahid Cıngı, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Haldun Taşan ile Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Savruk ve öğretmenler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda öğretmenlerle yakından ilgilenen Büyükkılıç, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Büyükkılıç, “Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Onların gönlümüzdeki yeri her zaman ayrıdır. İyi ki varlar” dedi.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar da öğretmenlerin özel günlerini tebrik etti. Programda Büyükkılıç, öğretmenlerle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

ÖZHASEKİ, MADEN SAHASINDA VE LABORATUVARLARDA İNCELEME YAPTI

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ, MADEN SAHASINDAKİ LABORATUVARLARDA İNCELEME YAPTI Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet …