Hentbol Kadın gözlemci seminerinde Kayseri’den Hatice Kürkçüo eğitimci oldu

Türkiye hentbol federasyonu (THF)  tarafından Ankara’daki  federasyon eğitim Salonu’ndan gerçekleştirilen organizasyonda bir ilke imza atıldı. Kayseri bölgesi Gözlemcilerinden Hatice Kürkçüo’nun da eğitimci olarak katıldığı etkinlikte Türkiye’de ilk kez Kadın Gözlemci semineri yapıldı.

MHK üyesi Ayberk Dilmen, Ali Şahin ve Gözlemci Hatice Kürkçüo, Gözlemci Barış Çelik’in katıldığı Kadın Gözlemci seminerine ayrıca Hakemler Sema Helvacı ve  Sibel Erdoğan’da iştirak edene saha içindeki pozisyonları paylaştılar. 40 Bayan gözlemci adayının katıldığı 7-9 Ocak tarihleri arasında Türkiye hentbol federasyonu tarafından Ankara THF Eğitim Salonu’ndan gerçekleştirilen etkinlikle ilgili bir değerlendirmede bulunan Kayseri bölgesi Gözlemcisi Hatice Kürkçüo, Hentbol federasyonunun bir ilke imza atarak önemli bir etkinliği hayata geçirdiği kursa katılan ve emeği geçenlere teşekkür etti.bu yılın spor adına başarılarla dolu bir yıl olmasını diledi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

23 dağcı Bolkarlar/Karagöl-Çini göl ve Gülek boğazı-pilot tepeye çıktı

Yeşil Doğa Dağcılık Kulübü’ nün Bolkarlar/Karagöl-Çini göl ve Gülek boğazı ve pilot tepe etkinliği gerçekleştirildi. …