GENÇLİK VE SPOR YURTLARINDA KOMŞUM PROJESİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen KOMŞUM Projesi ile Öğrenci Yurtlarında yemek saatleri sonrasında fazla gelen yemekler yurtlarda barınan gönüllü öğrenciler tarafından paketlenerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarının hepsinde devam eden Komşum Projesi ile hem yemek israfı olmuyor hem de ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek yardımı yapılıyor.
Yurtlarda barınan ve gönüllü olarak projeye destek veren öğrenciler yaptığı açıklamada “Yurtlarımızda 23.00 sonrası yemek saati bitiyor. Bizlerde gönüllü olarak projede yer alıp fazla gelen yemekleri paketliyor ve bize talepte bulunan ihtiyacı olan ailelere ulaştırıyoruz. Bu projede yer almaktan dolayı çok mutluyuz” dediler.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Özben Şimşek’ten, şampiyon Beril Yeşil’e kutlama

Kayseri Taekwon do İl Temsilcisi Özben Şimşek, Beril Yeşil’i şampiyon olması nedeniyle kutlarken ‘Avrupa multi …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420