ENERJİ DEPOLAMAYA AVRUPA KREDİSİ VAR

Dünya devi Merus Power, Enerji Depolama Sistem yatırımı yapan firmalara Finlandiya’dan düşük faizli kredi desteği sunuyor.

Dünya devi Merus Power’ın enerji depolama sistemlerine özel olarak sunduğu finansman desteği ile enerji depolama yatırımı yapmak artık daha kolay.

Finnvera ile düşük faizli kredi kullanılması için destek sağlayan Merus Power ile yatırımcılar sistem devreye alındıktan 6 ay sonra ödemeye başlıyor.

HERHANGİ BİR SEVİYEDE ELEKTİK SİSTEMİNE YERLEŞTİRİLEBİLİR

Dünya devi Merus Power Enerji Depolama Sistemleri (ESS), operasyonel güvenilirliği artırmak için herhangi bir seviyede bir elektrik sistemine yerleştirilebiliyor.

Merus ESS yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarının daha sorunsuz entegrasyonunu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda elektrik arzını ve talebini de dengelemeye yardımcı oluyor. Birincil güç kaynakları kesildiği anda gerçek zamanlı olarak kullanılabilen Merus ESS, tüm güç sistemi için üretim, iletim, dağıtımdan, mikro şebeke operatörlerine, son tüketiciye kadar tüm güç sistemi için fayda sağlıyor.

DEPOLAMA SİSTEMİNİN KALİTESİ ÖNEMLİ

Enerji depolama sistemlerinin kalitesinin önemi hakkında bilgi veren Merus Power Türkiye Satış Müdürü Elvan Aygün; “Uzun yıllarını güç elektroniği alanında geçirmiş bir firma olarak gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki “Türkiye’nin Batarya Çöplüğü’ne” çevrilmemesi en büyük derdimiz oldu. 14 farklı modda çalışabilen, 20 ms(1 cycle ) de sisteme tepki veren, 3 seviyeli topolojiye sahip, pik sönümleyen, güç dağıtım yönetimi yapabilen, voltaj ve frekans kontrolü yapabilen, on-grid ve off-grid çalışabilen ve en önemlisi bunların yanı sıra Black – Start özelliğine sahip enerji depolama sistemlerimiz ile her zaman yatırımcılarımızın yanındayız.” dedi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Dronlara özel hava otobanları, Türkiye’deki Mobil Uygulama Ortamı

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI URALOĞLU:“KARADA ARAÇLAR, HAVADA UÇAKLAR VE DENİZDE GEMİLER İÇİN OLDUĞU GİBİ DRONLAR …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427