“Ebedi Birlik” 2’ci yılında!

44 günde yazılan altın tarihe ithafen, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in “Bu birlik ebedi olacaktır!” sözüne istinaden “Ebedi Birlik” Gençlik Kamu Birliği’nin temeli 1 Ağustos 2021’de atıldı. Bugün gençlerin bir araya gelerek ortak hedefler, değerler veya idealler etrafında birlikte çalışıp hareket ettikleri, Türkiye, Bakü’de ve Azerbaycan’ın diğer bölgelerinde devlet ve devletçilik adına projeler yürüttüğü bir kuruluş haline gelmiş bir Sivil Toplum Kuruluşu haline gelen “Ebedi Birlik” Gençlik Kamu Birliği projelerine devam etmekte.

Bu anlamlı gün vesilesiyle, “Ebedi Birlik” Gençlik Kamu Birliği başkanı Şahin Aliyevi ve tüm üyeleri tebrik eder, organizasyona yakın katılımları ve faaliyetlerini genişlettikleri için teşekkür ederiz!

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Türk Devletleri Teşkilatı Budapeşte İcra Direktörü Büyükelçi Dr.János Hóvári vefat etti

Diplomat, Türkolog, Tarihçi, Macar Büyükelçi Dr. János Hóvári, 5 Ağustos 2023 tarihinde Budapeşte’de geçirdiği kalp …