Develi kaymakamı Duru, Üniversiteli gençle mülakat yaptı

Özellikle gençler, çocuklar ve kadınlar konusunda hassas olan Develi kaymakamı Murat Duru, öğrencilerede destek olmaya devam ediyor. Duru son olarak Üniversiteli bir gençle mülakat yaparak destek oldu.
Murat Duru ‘Şıhlı Mahallemizden olup Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıfta okuyan Celal Yıldırım’ın staj korusu olan “Ülkemiz verimliliği açısından Kaymakam olarak toplum ve devlet yararına dönük hangi alanlarda ne gibi toplumsal katkılar sağlanabileceği” hakkında soru cevaplı mülakat yaptık. Genç idealist kardeşime staj konusu ile ilgili bilgi ve tecrübelerimizi ayrıntılı bir şekilde anlatıp kendisine başarılar diledik’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Üniversitesi ile Talas Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kayseri Üniversitesi ile Talas Belediyesi arasında mesleki ve teknik eğitim ve üretim alanlarında işbirliği protokolü …