Güneş Ödülleri görkemli bir tören ile sahiplerini buldu

Olcay Kutluca Media tarafından düzenlenen törende jüri oyları ve halk oylaması ile yılın en iyileri ödüllendirildi.

Detoksia Ana Sponsorluğunda gerçekleşen törende Görkem Sevindik , Aydilge , Gülçin Hatıhan , Aslı Samat , Ersan Er , Uğur Arslan, Berat Efe Parlar, Esra Sönmezer, Aidaz , Alp Pehlivan , Serkan Yetkin , Cansever , Hatice , Erhan Güler, Wilma Elles , Seray Sever, Hira Su Yıldız, Sergen Deveci, Hazım Körmükçü , Nilay Toprak ödül alan isimler arasındaydı.

ÜNLÜLER İSİMLER ŞIKLIĞI İLE GÖZ DOLDURDU

Gecenin en dikkat çeken isimlerinden olan Esra Sönmezer törene pijemaları ile katıld

Gözde Özceylan ve Tayyar Işıksaçan’ın sunumu ile gerçekleşen ve sahne şovları eşliğinde geçen tören sonrası yönetim kurulu başkanı Olcay Kutluca ” Kısıtlamalardan ve yasaklardan dolayı uzun bir süre bu tür etkinlikler gerceklesememisti. Bu tören ile birlikte sanatçı dostlarımız ve değerli medya grubu arkadaşlarımız ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biraz olsun nefes aldığımız bu dönemde , pandemiye rağmen üreten ve güzel sonuçlar alan arkadaşlarımız bugün jurimizin oyları ile ödüllendiriyor. Çalıştığınız zaman ödüller geliyor , ödüller ise motivasyonu artıyor. Umuyorum güneş ödülü, tüm hakedenlere şans getirir ” dedi.

Ünlü isimler kırmızı halı sunucusu Merve Selen Akkurt ile yaptığı röportajlarda gecenin sıklığını ve ödülün anlamı vurguladı

Başka Kimler Ödül Aldı ?

Yılın Estaletik ve Güzellik Merkezi – Tülin Çetin

Yılın Çıkış Yapan Hekimi – Ferhat ÖZPINAR

Yılın En Başarılı Sporcusu – Cemre Özdemir

Yılın En İyi Kuaförü – Kadir Alkan

Yılın Estetik Cerrahi Merkezi – Murat Kaynak

Yılın Protez Saç Merkezi – Mustafa Kemal Çiçek

Yılın Moda Kumaşçısı – Cafer Andıç

Yılın Erkek Giyim Markası – Süleyman Erdem

Yılın Kadın Giyim Markası – Selma Doğan

Yılın En İyi Modeli – Duygu Ekinci

Yılın Çıkış Yapan Gelinlik Firması – Sevda Yılmaz

Yılın En İyi Gelinlik Firması – Ayşe Vural

Yılın En Başarılı Gelinlik Firması – Filiz Yıldırım

Yılın Genç Girişimci İş Adamı – Veysel Aktaş

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Ulusal Listesi’ne kabul edildi

Kayserie Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin bir başarısına daha dikkat çekti. Büyükkılıç ‘Bu başarı …