Davutoğlu Kayseri’yi övdü, il başkanı Zülküf Aslan güven tazeledi

Gelecek Partisi Kayseri 1.olagan il kongresi genel başkan yardımcısı Selçuk Özdağ,  Hakverdi Altuğ ve av Ali Aydın’ın katılımı,  Parti genel başkanı  Ahmet Davutoğlu’nun telekonferans konuşması ile tamamlandı.  İllerde teşkilatlanma, saha ve  kongre çalışmalarına devam eden Gelecek Partisi, olası bir erken seçime tek başına katılabilmek için zamanında kongre yeter sayısına ulaşmak istiyor. Kayseri’ il Kültür ve turizm Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen il kongresinde kurucu il başkanı Zülküf Arslan, delegelerin oylarının tamamını alarak yeniden seçilerek güven tazeledi.

Kongreye  tele konferans ile katılan Gelecek Partisi Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, kolundaki doku zedelenmesi nedeniyle telekonferansta bağlanarak partililere seslendi. Kayseri’ye övgüler yağdıran Davutoğlu “Kayseri’nin tarihimizdeki kurucu ve koruyucu rolü, beni öylesine etkilemiştir ki bu aziz şehre hep zirve şehir diye hitap etmişimdir ‘ derken ülkegündemini değerlendirmeye devam etti. Korona virüs verileri ve salgının etkilerini anlatırken, rakamlarında ekonomik veriler gibi inandırıcılığını kaybettiğini, önlemlerin yetersiz olduğunu, sağlık çalışanları ve aile hekimlerinin pandemi sürecinde ciddi sorunlar yaşadığına dikkat çekti.

Sağlık sistemi hakkında önerilerde bulunan Ahmet Davutoğlu, salgının toplum sağlığına ve  ekonomiye etkilerini rakamlarla anlattı, yaşanan zorlukları aşacak kadronun Gelecek Partisi’nde olduğunu tekrarladı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Çopuroğlu’ndan Tok’a tebrik

AKP Kayseri il başkanı Şaban Çopuroğlu, Cumhur ittifakı ortağı MHP’nin Kayseri il kongresine tek aday …