Çocuğuna ölmesi için ilaç ve sigara içiren anne Kayseri’de yakalandı

Bugün İngiltere’de çalışan T.Ö. ile Muş’ta imam nikahı kıydıktan sonra birlikte yaşarken kocasının yurtdışına gitmesi ile dünyaya getirdiği bugün 3 yaşında olan oğlu Y.T.’yi başkasının nüfusuna kaydettirip, ölmesi için ilaç ve sigara içirdiği iddia edilen Ö.Ö.  şikayet üzerine Kayseri’nin Talas ilçesinde yakalandı.  Y.T. devlet korumusana alındı. T.Ö., imam nikahlı karısının oğluna ölmesi için ilaç ve sigara içirmesinin görüntüleri ile suç duyurusunda bulundu. Hatay Reyhanlı’da ailesinin yanında yaşarken Kayseri’ye gelen Ö.Ö.’nun sorgusu devam ediyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri’de, Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında; uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların tespitine yönelik …